Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávidmester13 kérdése:

Lányok nektek milyen az ideális pasi? (14-16)

Figyelt kérdés

Lányok nektek milyen pasik jönnek be ? akiket bírtok,szerettek,vagy tiszteltek (14-16 éves csajoktól kérdezném elsősorban)

????


2011. okt. 28. 14:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, egy 15 éves lánytól milyen választ vártok, de leírom hogy én milyen barátra is vágyom.


Külső: Legyen tőlem magasabb.(170 cm vagyok) Alkatra nem különösebben érdekel, nem foglalkoztat ha izmos, az se ha kicsit ducibb de azért ne legyen szó szerint kövér. Öltözködésben elegáns. Fontos, hogy hogyan öltözködik, mert sok mindent elárulhat róla.


Belső: Legyen intelligens. Ez nagyon fontos szerintem.

Tudjak benne bízni és érzékeltesse, hogy szeret. Itt nem tízezres ajándékokra gondolok, hanem akár egy kis puszi, egy ölelés, bármi ilyesmi. Jól tudjam érezni magam vele.


Összesen ennyi kivetésem lenne, ez fele annak, amit a fiúk tőlünk elvárnak! :)

2011. okt. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%

Hát azért a fiúk között is vannak kivételek, mert nekem is ennyi lenne kivetésem semmi több.Annyi mennyi hogy én nem 170 hanem 183cm vagyok.


17/F

2011. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nos... fontos hogy magasabb legyen nálam.(Hogy néz az ki hogyha alacsonyabb? ) Nem kell egy álompasinak lennie, de legyen összeszedett kinézete, vagyis ne úgy nézzen ki mint egy hajléktalan aki most jött a kukából, vagy ilyesmi.Ezt csak példának mondtam.belsőre:kedves, lehessen vele beszélgetni, vicces legyen, törődjön velem, hűséges legyen. Körülbelül ennyi.
2011. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
A magas srácokat szeretem,barna hajjal,barna szemmel,de vannak kivételek pl, szőke haj,barna szem. Legyen rajta egy kevés izom. Ezek ami a külsőt illető,belsőre pedig legyen kedves,tudjak vele bármiről beszélgetni,és legyen humora. :) 16/L
2011. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%

Mint egy apróhirdetés XD


17/F

2011. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

ugye :D

Már csak a "Kalandorok kíméljenek hiányzik" :)

2011. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:

a lényeg h magasabb legyen nálam (örülök ha feltudok venni mellette magassarkút) am. a kisfiús srácok jönnek be,fontos a stílusos öltözködés is (csőgatya alap meg ilyenek) :D

belső:szeressen és törődjön velem,lehessen vele hülyéskedni viszont "érzelmes" legyen (romantikus filmek stb.)ez lehet h hülyén hangzik de szerintem aranyos es megtisztelo ha másokkal nem olyan kedves de velem nagyon :P

es nemtudom h léteznek-e még ilyen fiúk-de szerintem annyira romantikus a virág :$

2012. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Kukszi666 válasza:
Kedves,romantikus,okos nem hazug
2013. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:

Külső: hajszín mind1, kék szem, nálam mindenképp legyen magasabb, ne legyen nagyon sovány

Belső: kedves, megértő, aranyos, okos, megbízható

14L

2013. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
88%
Chuck Norris és egy németjuhász keveréke, tökéletes...
2013. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!