Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávidmester13 kérdése:

Lányok nektek milyen az ideális pasi? (14-16)

Figyelt kérdés

Lányok nektek milyen pasik jönnek be ? akiket bírtok,szerettek,vagy tiszteltek (14-16 éves csajoktól kérdezném elsősorban)

????


2011. okt. 28. 14:49
1 2 3 4
 21/31 Krissi válasza:

Nem tudom mit írjak pontosabban, mert nem tartozom a tapasztaltabb lányok közé a magam 15 évével.

A lényeg, hogy legyen nálam magasabb (168 cm vagyok), az sem árt, ha elmegyünk valahova, akkor tudjak felvenni magassarkút. Mert már hogy néznénk ki, ha én magasan, ő meg mint egy kis törpe ._.

Nálam a külső nem számít annyira. Igazából a kicsit hosszabb, barna hajú srácok jönnek be inkább. Legyen magas (már említettem), nem muszáj izmos legyen, de azért ne legyen pocakja. Átlagos testalkat tökéletesen megfelel.

De mondjuk nálam a külső teljesen mindegy, mert például egy ideje az emo srácok is tetszenek ._.

Belsőleg: legyen humora, tudjon megnevettetni, és szeresse a filmeket. Fontos nálam, hogy tudjak vele nevetni, és bármikor bármit megbeszélni.

2013. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nekem mind1 h magas vagy alacsony, vqgy h izmos e.... Nem az fog meg valakiben, sokkal inkább a belső. Persze mint mindenkinek nekem is vannak olyan kis dolgok amiknek örülnék ha meglenne külsőre egy fiuban, de ez csak külsőség... Legyen jófej, kedves, oszinte, vicces, ne legyen túl nyálas, ne legyen erőszakos, lehessen rá számítani, szeresse a filmeket ( de ne az ilyen b*zis nyálas sz*rsagokat, inkabb horror, Fantasy,akció... ), ne rohogjon ki, ne legyen bunkó, szeressen.. :) + az nagyon jo ha szereti a Walking dead-et, trónok harcat, grazort, mordegard-ot, szefit, Dancsót,..... Es a játékokat ( pl: gta, maffia, Walking dead.... ) :)
2014. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ja es 14/l

elozo :)

2014. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Előzőnek, hogy életem szerelme lettél :)!
2014. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
.
2014. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Olyan aki mellett biztonságban érzem magamat, és akivel észszerű keretek között kölcsönösen mindent megteszünk egymásért és legyen magas és mindig legyen ápolt és ami a legfontosabb hogy tudja önmagát adni és tudja értékelni a kapcsolatunkat
2014. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Aki hűséges.
2014. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
udvarias, szép beszédű, intligens
2015. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

kulso: jo kisugarzas/sarm

vannak olyan fiuk, akik nem neznek ki jol, megis, valahogy annyira magabiztosak es ferfiasak, hogy nem tudod roluk levenni a szemed

kulsore nincs idealom, max annyi, hogy barna haja legyen, ami tenyleg fontos az az amit leirtam

belso: szerintem alap, hogy kedves, megbizhato, humoros stbstb

az alomfiu szereti a focit, az autokat, meg az ilyen fius dolgokat

ami olyan kulonlegesse tesz egy fiut szamomra, hogy ha az kiderul

rola, azonnal meg akarom szerezni, az a komolyzene szeretete, illetve e szep enekhang

de tenyleg, ennel vonzobb tulajdonsag szamomra nem letezik:D

ja es az idealom operaenekes szeret e lenni

ezek persze nem elvarasok, csak abrandok, mert nem ismerek ilyen embert

14/l

2015. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Hmm nekem az idealom legyen kockaja .. legyen idősebb tőlem (3-4 evvel)legyen menőes szeressen de ne legyen annyira tomantikus de azert picit😁 főleg a szoke kek-zöld -szürke szemuek jönnekbe de a sotet barna haj-szem is nagyon szep tud lenni... legyen nálam magasabb (156 cm vagyok szóval ....)😂😂 fel tudjon emelni ... legyen vicces..sportoljon..legyek neki fontos .. megtudjon nevettetni... legyen kedves...ne legyen hülye de stréber se !!! Akkor... jól oltozkodjon ... ne legyen válogatos se finnyás ... ne nezzen mas lanyokat meg ha ott vagyok de máskor se szeresse a rockot..... es szerintem ennyi lenne ...ha talatok ilyen fiut pls szoljatok😂😂😇
2017. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!