Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít mostanság a lapos, esetleg még kockás has is? Mennyire zavar titeket ha egy srácon van 1-2 kg plusz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 21:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Azért 1-2 kg plusztól nem tűnnek el a kockák (feltéve, ha vannak), és nem lesz sörhasad..
2011. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
tökmindegy, csak ne legyen kockás, nekem nem tetszik amikor ilyen darabos a test, a sima vonalakra szavazok
2011. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

én mackós típust szeretem...

De ha izmos is vagy akkor se legyen túlzás, kis plusz nem árt.. :)

19L

2011. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%

Hm. Nem értem a csajokat. :D Én imádom, ha egy férfi izmos. Kockahassal meg minden. Természetesen valami hosszú évek kemény sportolói munkájából összeszült természetes izomzattal, nem ilyen porokon nevelkedett kondiszörny...

De ez szerintem valami távoli álomkép, mert életbe nem kerültem még össze olyan sráccal, akinek olyan teste lett volna, hogy már a látványától is besírok. Pedig nagyon szeretnék egy ilyet dehát...:D Ez van.

20L

2011. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj azzal ha valaki egy kicsit kerekebb a kelleténél.Ha normális ember akkor nincs gond. És én se szeretem a kigyúrt pasikat. Jobb átölelni ha van rajta mit fogni.:)
2011. nov. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

nekem annyira nem jön be a full kockás has, ha pl tv-ben vagy a strandon látok ilyen srácot persze megnézem, de én tartom magam emellett a kijelentés mellett "kocka has, üres fej" :) (tisztelet a kivételnek) de volt ilyen ismerősöm és vagy nagyon buta volt vagy úgy el volt szállva magától hogy csak na...Persze mint mondtam vannak kivételek.

Nekem a macisabbak jönnek be :) a Párom is Maci, azaz lassan medve :D :) De így szeretem :)


L21

2011. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar! Úgy imádom, ahogy van. :)
2011. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

hát én 1 hetet feküdtem gipszelve, de ugyanannyit zabáltam mint addig, és hát 1 hét alatt lett egy kicsi pocim. erre mit mondott barátnőm? azt hogy tök jó és teccik neki és nehogy le merjem fogyni, végre van egy kis fognivaló.

hozzátenném én pont ugyanigy vagyok az ő pocijával :)) am mindketten vékony alkatuak vagyunk

2011. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
hülyegyerek, az a plusz 1-2 kiló pont annyit tesz, hogy megittad-e aznap a szükséges 4-5 liter vizet. marha nagy hülyeség kilókban mérni a "felesleget". Honnan tudod, hogy most három vagy tizenhárom kilót kéne leadnod, hogy jól nézz ki? egyedül a tükör számít ilyen kérdésekben.
2011. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint értettem az 1-2 kg-ot.

De ha így jobban tetszik akkor: Pár kg felesleg....

2011. dec. 16. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!