Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít mostanság a lapos, esetleg még kockás has is? Mennyire zavar titeket ha egy srácon van 1-2 kg plusz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 21:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
"szükszéges 4-5 liter víz" ... ezen besírtam xD
2011. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
bezony, mivel 1 liter/20tskg lenne az optimális folyadékbevitel egy napra. lehet sírni.
2011. dec. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
hagyjál már, ha én 5 litert innék naponta a kemény 80 kilómmal, kipukkadnék xD, ez hülyeség, min. 2 liter, azt cső, de, hogy min. 4 az sok!
2011. dec. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon sokat számít..! azt mondom h a kockahasú pasiknál nincs jobb..! *-*

akinek van kockahasa az itt jelentkezhet ;)

2011. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Szerintem sexy,és nagyon cuki ha valakin van egy kis plusz *.*

Sokkal vonzóbb egy fognivaló has,mint egy kőkemény vashas:) Főleg ha kar-láb normális,a kicsit teltebb test jól néz ki!

2014. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

magam sem vagyok egy vekony lany:) nekem igazabol a nagyon vekony, kockas hasu pasik nem igazan jottek be..az en baratom macis.. imadom:)) a kerek feneke a kedvencem:)) miota osszejottunk felszaladt ra jo par kilo es ez sem zavar.. a magassagahoz pont jol all!!:) anno neki is volt kockas a hasa (akkoriban meg nem ismertuk egymast) de jobb ez igy:) nagyon szeretem, o nagyon szereet:) nem kell oda kockas has ;) (13 honapos kapcsolat)

16/L

2015. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!