Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavar titeket ha egy srác nem túl magas? Persze szerintem ez relatív, de az6ért mégis.165-168 cm vagyok most kb. Engem annyira már nem zavar, de nem tudom, hogy az ellenkező nem hogy van ezzel. Nos? 20/F

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 23:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
na erről beszéltem, aki nem langaléta nem lehet nője.
2011. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
76%
ha egy lány szerelmes beléd teljesen mind1 hogy mekkora a magasságod, mert ő úgy szeretne amilyen vagy! :) és mások véleményével pedig nem kell törődni :D
2011. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
igen, de a lányok úgy szoktak fogalmazni, hogy aki nicns 180 centi + abba nem tudnak szerelmesek lenni, érdekes mód abba sem aki nem gazdag nem jóképű és nem izmos, miylen fura...
2011. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Engem nagyon zavar, mert én magas vagyok (173 cm) és szóba se állnék 185 cm-nél alacsonyabb fiúval! Viszont vannak alacsony lányok is, akiket talán nem zavar ennyire.
2011. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Pár válasz igencsak lelombozott, de azért az még tartja bennem a lelket, hogy vannak kb. velem egy magas haverjaim, nekik is sikerült találni olyan lányt aki elfogadta....

Szóval remélem azért nem agglegényként kell leélnem életem hátralévő részét;)

2011. nov. 21. 18:18
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

8as vagyok.

11nek üzenem, hogy mindenki ösztönlény, te szerencsétlen. Nem csak a nő. 11es pedig, senki nem mondta, hogy alacsony pasinak nem lehet csaja. Vannak alacsony lányok. De most komolyan, akkor te járnál mondjuk egy 175íös csajjal, miközben te mondjuk 165 vagy? Szerinted? De egyébként azt is írtam, hogy tulajdonképpen magam ellen írtam a kommentemben. A magas fiúk jönnek be általában, de egy olyan fiúba vagyok szerelmes, aki akkora mint én (170-171cm kb.) és elég hülye példa volt ez a 90es mell. Attól még lehet valaki magas és alacsony is. Ennek semmi köze a mellhez birka. Lehet hatalmas farkad, ez nem változtat a helyzeten, hogy alacsony vagy.

2011. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
és kkor mi van ha csak 180 cm vagyok tehetek róla? sz*rrágó pina
2011. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

17esnek

Senki nem mondta, h tehetsz róla, okos. ÉN írtam neked az üzenetet, de azért leírom neked ide is: olvasd el mégegyszer, hogy mit írtam! Evvel senkit nem akar bántani senki. Feltettek egy kérdést, a nöneműek pedig elmondták a véleményüket. Ez van. Azt is írtam, hogy olyan embert szeretek, aki még csak nem is 180cm, hanem 172-173. Tehát ebbe a jellem is sokat tesz. Ne legyél már ilyen értetlen istenem...

2011. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
ÉS igen, egy fiú ne legyen nálam alacsonyabb! Előző voltam
2011. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
81%

Én 170 vagyok, és a szerelmem 168, egyáltalán nem zavar, nem hordok magassarkút, mert minek :) bár -5 cm már lehet zavarna elsőre, de ha beleszeretek, akkor még az se

a gázlómadár lábú pasik eleve nem jönnek be ^^


22L

2011. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!