Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, túl sok romantikát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, túl sok romantikát várok vajon?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a barátommal. Tudom nem nagy idő, de én nagyon szeretem. Viszont hogy ő hogyan van ezzel, arról fogalmam sincs. Nagyon hiányzik, hogy valahogyan kifejezze a szeretetét, és legyenek időnként igazán meghitt, romantikus dolgaink, pillanataink is.


Ő soha nem beszél az érzéseiről, egyetlen szóval sem. Soha nem mondta még nekem, hogy hiányoztam neki, ha nem látott, vagy szeretne, vagy bármi...


Nem szokott becézni, elköszönni is mindig úgy köszön el, hogy "szia" és kész. Mintha szimplán egy lány ismerőse lennék, semmi több.


Nem sétál velem kézen fogva az utcán, hozzám sem ér.


Azt mondja, ő ilyen típus. De akkor miből kellene azt éreznem, hogy tényleg szeret? Néha jó lenne valami, amiből azt érzem, hogy tényleg fontos és különleges dolog van köztünk, és nem csak egy lány vagyok a számára, aki éppen szembe jött az utcán.


2011. okt. 30. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ügyesen csinálja a srác, szabad élete van és nem tudod lekötni a párkapcsolat erőltetett külsőségeivel :)

Szexeltek legalább? Mert akkor mégprofibb :D

2011. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Habár én nő vagyok, de egyáltalán nem vársz sokat. Sőt ez lenne a minimum véleményem szerint. És ha egy ember igazán szereti a másikat, szerelmes belé akkor nem tudom hogy lehet ilyen "érzéketlen" vele. Másképp gondolkodnak be kell látni.
2011. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az a kérdés hogy megérdemelsz-e többet? Mindig kérdezd meg magadtól, "jogom van-e elvárnom páromtól, hogy nyilvánosan mutassa ki érzéseit?" Egy igazi pasi nem mutatja ki érzéseit, mert az a gyengeség jele. És ez így van rendjén. Ha mégis annyira különleges csaj vagy, akkor levárhatod. De ha nem vagy első valamiben, minek is mutassa azt hogy szeret? Nem elég az neked ha csak "szeret" és kész? A tett az igazán fontos, nem a béna duma.
2011. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pl a fordítottja vagyok. Szeretem becézgetni a párom, imádok kézen fogva sétálni, az érzéseimről is beszélek, ráadásul mindig ölelném a bnőm (ha lenne :p) Csakhogy ez állítólag nem férfias.
2011. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Sajnos a legtöbbször nem is érződik a viselkedéséből sem, hogy valóban szeretne. Mintha nekem jóval fontosabb lenne, hogy tudjunk találkozni, mint neki. Sokszor úgy érzem, hogy nem érdekli igazán a mondani valóm, mert vagy nem reagál rá, vagy csak hümmög. Sokszor nem is keres arra hivatkozva, hogy nagyon fáradt a munkája miatt.


Sajnos úgy érzem, a tettei sem beszélnek a nem létező szavai helyett.

2011. okt. 30. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha pedig folyton ömlengene, akkor az lenne a baj. Örülj, hogy ennyit is kapsz, ha nem tetszik, keress mást.
2011. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

elmondom mi a lényeg: "Azt mondja, ő ilyen típus."!

egy macska az nem kutya! ne várd el tőle hogy ugasson!

van akinek van igénye a romantikára (például héhaver) van aki egyenesen hányik tőle, ennyit!

2011. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vársz el sokat!Sőt még keveset is!

Dobd a fenébe és ne pazaroljátok egymás idejét!

Még valami ,nem mondani kell ha hiányzol hanem éreztetni!!! :)

2011. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Iuventus ventus ***** válasza:

Ez fura, nem is kicsit.

Tedd fel magadnak a kérdést: "Szeret?" Majd gondold át a válaszokat, hogy miért igen, és miért nem. Ha a nem van többségben, mind mennyiségileg és mind MINŐSÉGILEG akkor gond van.

Ha még arra sem képes, hogy a kezed fogja, akkor szerintem gondok vannak.

Ha eközben szexuális kapcsolatot viszont folytatok, és ott sem figyelmesebb sokkal veled, akkor csak egyetlen dologra lehet következtetni...



17/F

2011. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!