Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom(lány) meg még 1-2 ismerős állítja hogy én bele taposok a lelkükbe stb.De én mindig csak a jót akarom és nem a rosszat és nem értik meg hogy nem direkt volt.Már ismerkedni se merek mert félek hogy megbántom a másikat..

Mit tanácsoltok? :S


2011. júl. 11. 02:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy ezzel nem mondtál sokat.Talán írd le hogy milyen szituációk szoktak előállni amivel talán beletaposol a lelki világukba.Akkor majd tudok segíteni:)
2011. júl. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Talán!! tudunk segíteni.
2011. júl. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Amúgy meg én ismerek ilyen embereket hogy nem veszik észre hogy mit mondanak.Hidd el nem olyan jó érzés.Úgyhogy kicsit bővebben a történetet:)
2011. júl. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Alapvetően az, hogy jót akartál, az nem mentség mindenre... nem tudhatod náluk jobban, hogy nekik mi a jó. Ha tényleg jót akarsz nekik, akkor ne a saját értékrended szerinti jó legyen az, hanem próbálj mások fejével gondolkodni. Pl vannak olyan lelkivilágú emberek, akiket helyre kell rakni egy kudarc után, vannak, akiknek hagyni kell, hogy kiszomorkodják magukat, van, akiket meg kell nevettetni. Nem vagyunk egyformák, szerencsére.
2011. júl. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szokj le a bunkózásról, hanyagold a szerinted poénos mások szerint sértő megjegyzéseidet, ne kritizálj másokat (főleg ha te sem vagy jobb), ne ócsárold a másikat, ne hisztizz, nyafogj mindenért, és VEDD VÉGRE ÉSZRE MAGAD!!
2011. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát pl nem hallgatok más véleményére aki jót akar nekem.Lenézzem a barátját a másiknak.Előtte kb 2-héttel meg azt mondtam nem a külső a lényeg.Kiakartam sajátítni a másikat.Tudom ezek nagy hibák.De viszont sose voltam bunkó.És ha nem is poénos amit mondok akkor inkább legyek fapofa?Úgy érzem kb magam mint aki jó ember de a rosszat adja pedig nem azt akarja...:S
2011. júl. 11. 14:25
 7/30 anonim ***** válasza:
Senki se mondta hogy legyél fapofa! De csak azért hogy pár ember röhögjön azon hogy milyen jó humorod van, nem kéne megjegyzéseket tenni senkire... -.- Most nem tudom hogy lány vagy-e vagy fiú, de én már tapasztaltam olyat hogy egy nagyon vékony csajt azzal piszkáltak hogy kicsi a melle, meg sok egyéb dologban a külsejét is kritizálták. Jó mosolygott rajta meg minden, de nagyon rosszul esett neki és nekem mondta el ezeket a dolgokat. Volt hogy egyszer megjegyzést tett az egyik osztálytársa egy hülyén öltözött nőre, mire a lány annyit mondott hogy néha úgy belelátna az emberek fejébe hogy vajon mit gondolnak mikor el megy mellettük. A válasz annyi volt hogy "fú de ronda ez a csaj". Persze röhögtek rajta mint állat (pedig a csaj igenis gyönyörű), irtó rosszul esett neki, de persze nem mutatja... Na én az ilyenekről beszélek. Lehet hogy te most ellősz egy ilyen "poént". Pár másodpercig hú de jó lesz nektek a hangulat, de az akin meg viccelődtél ezt hetekre, sőt rosszabb esetbe évekre is megjegyzi. A fentebb említett csajt meg győzködheti bárki hogy ő nem ronda (én komolyan indítanám egy szépségversenyen) nem hiszi el. Na én ERRŐL beszélek...
2011. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát igen fordult már elő ilyesmi eset mint amit írtál..:S Nem is egyszer...Szóval gondoljam át mint mondok és utána mondjam? :S
2011. júl. 11. 16:52
 9/30 anonim ***** válasza:
Igen, erre akartam kilyukadni. Vagy ha kicsúszott a szádon akkor kérj elnézést tőle. Mert ha így folytatod lehet hogy megunják, nem fogják keresni a társaságod és ők is bunkózni fognak veled. Ilyen poénkodások helyett inkább mesélj vicceket, poénos történeteket amik a családoddal, ismerőseiddel történtek meg.
2011. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hát a családomról nem nagyon lehet poénosat mondani.Inkább szomorút..Amúgy fiú vagyok és a lány barátom..Most teljesen kivan rám...Én nagyon kedvelem és nem direkt akartam megbántani párszor..De őt ez nem érdekli...:S
2011. júl. 11. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!