Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér lány átlagos testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lány átlagos testalkatú fiúval. Mennyire gáz? (Képek, adatok lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ez nagyon gáz? Testesebb vagyok a barátomnál. Egész pontosan 10 kg-al vagyok nehezebb tőle, és kb 5 cm-el alacsonyabb is. Annyira rosszul érzem magam mellette, hogy mi van, ha az emberek megbámulnak minket. Nektek mi a véleményetek? Az én testalkatom kb iylen(picit vékonyabb combokkal):

[link]


Ő pedig tök átlagos testalkatú. Szerintetek szégyenkeznem kell mellette? :S:S Az azért elég gáz h a lány nehezebb meg testesebb mint a fiú.....

És szerintetek zavarja őt? Vagy akkor nem is járna velem? :/


2011. okt. 31. 14:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
42%

Egyáltalán nem az szerintem sem. És az ilyen alkatú lány-nő nagyon vonzó :-) Ne tudd meg mennyire elegem van a pálcika lányokból :S


18f

2011. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 rocka.milly válasza:
Én sokkal nehezebb voltam az exemnél és ő ráadásul magasabb is volt jóval nálam. Nem kell ilyen dolgokkal foglalkozni. Ha szeretitek egymást és tudod nőnek érezni magad mellette akkor nagy ívben tessék sz@rni mások véleményére:D
2011. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ő az ilyen tipusú lányokhoz vonzódik, v lát benned vmit! Ha a pasi túl vékony akkor biztonságot talál, érzelmileg megnyugszik. Téged meg azért zavar, mert a médis a vékonyabb lányokat nyomja, hiába a biológia azt kódolta a pasikba h minél gömbölydedebb annál sexesebb. Valahogy függetlenítsd el magada médiától!
2011. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%

Ez a női testalkat (is) gyönyörű, izgató.

És, ha apárodnak te tetszel,örüljetek egymásnak.

2011. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
19%
Ja,és még véletlenül sem kövér!
2011. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14%

Ez valóban dagadt lány (a képen).


Amúgy biztos, hogy meg fognak titeket nézni. Én soha nem jönnék össze tőlem nagyobb lánnyal. Amúgy is a vékony lányok a szépek.

2011. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem, ez egyáltalán nem gáz. Nagyon csinos, és formás a hölgy. Van, mit fogni, Rajta. F.
2011. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%

"Amúgy is a vékony lányok a szépek."

Neked.

De ne akard már megmondani, hogy másnak mi legyen szép, mert azt qrvára nem te döntöd el.


Amúgy nem tudtam megnyitni a kérdésben szereplő képet, valaki belinkelné?

2011. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondanék, hogy egyáltalán nem számít mások mit mondanak (gondolnak), a lényeg, hogy ti boldogok vagytok együtt.
2011. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
2011. nov. 2. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!