Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér lány átlagos testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lány átlagos testalkatú fiúval. Mennyire gáz? (Képek, adatok lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ez nagyon gáz? Testesebb vagyok a barátomnál. Egész pontosan 10 kg-al vagyok nehezebb tőle, és kb 5 cm-el alacsonyabb is. Annyira rosszul érzem magam mellette, hogy mi van, ha az emberek megbámulnak minket. Nektek mi a véleményetek? Az én testalkatom kb iylen(picit vékonyabb combokkal):

[link]


Ő pedig tök átlagos testalkatú. Szerintetek szégyenkeznem kell mellette? :S:S Az azért elég gáz h a lány nehezebb meg testesebb mint a fiú.....

És szerintetek zavarja őt? Vagy akkor nem is járna velem? :/


2011. okt. 31. 14:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Smink nélkül lehet, nem néz ki ilyen jól de a teste nagyon kívánatos :P Milyen szép vastag combja van... jajj :P
2011. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Irtó ciki XD ! Jókat szoktunk röhögni az ilyeneken a haverjaimmal !
2011. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 eszti777 válasza:
85%
ez senkit se érdekel
2011. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
29%

"De ne akard már megmondani, hogy másnak mi legyen szép, mert azt qrvára nem te döntöd el."


Te se akard megmondani, mert nem is te döntöd el.

2011. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak kettőnk között az a különbség, hogy én nem is próbálkoztam vele, és semmi kijelentésem nem volt ezzel kapcsolatban, nem úgy mint...
2011. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Juj Jányom,nekem a Te testalkatod a favorit!! SZERETLEK!!

Így látatlanban is! Tennék beléd egy kis "önbizalmat":)


34f

2011. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

háááááát, én már kavartam diszkókban tölem nagyobb lányokkal, kb azok a viszonyok voltak, amit leirtál. Kövérnek nem mondanám öket, csak NAGYNAK.


Engem az késztet mosolygásra, amikor egy láthatóan BÉNA fiu van egy ronda kövér lánnyal. A fiubol is ki lehetne hozni többet, meg a lányból is. Mondjuk a fiut csak normális ruhákba kellene öltöztetni, meg átszabni a gondolkodását, addig a lánynak egy zsirleszivást is ajánlanék.

2012. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy házaspár ismerősöm, akik nem rég esküdtek, a férj kb. 165 cm magas, átlagos testalkatú, a neje egy bő fejjel magasabb nála és mivel vízilabdázott elég sokáig, nem egy törékeny nádszál (értsd: fát lehet vágni a hátán és akkora válla van, hogy sok férfi megirigyelhetné). Én kb. lesz@rom, de több közös ismerőstől is hallottam már, hogy "hogy néz már ki az a csaj?!" és társai. Pedig a feleség nem csúnya, csak méreteiben nem annyira illik a férjéhez. De a férjének nem mernék ezt mondani, mert biztos, hogy betörné a képüket. A férj is nagyon jól tudja, hogy magasabb és vállasabb a neje, de neki így kell. Te se foglalkozz azzal, hogy néztek ki egymás mellett, inkább próbáld meg elfogadni magad, hisz a barátodnak úgy tetszel, ahogy vagy. És nem, nem járna veled, ha zavarná. 28N
2013. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem te lennél a meny ország. Pont ilyenre vágyok.
2013. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád... Egyáltalán nem gáz, mivel nem számít semmit.
2016. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!