Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egy éve, hogy szó nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy éve, hogy szó nélkül elment, de ma sem tudok róla megfeledkezni. Hogyan felejthetném el végre teljesen?

Figyelt kérdés

Egy évet voltam együtt egy fiúval.Ő volt 26,én 18.Jó volt a kapcsolatunk,főleg az első fél évben.A másodikban voltak problémák,kevesebb ideje lett rám,csalás gyanús volt.Viszont őrülten szerelmes voltam belé,így még sosem szerettem senkit.Bármit képes lettem volna érte megtenni,talán még az életemet is feláldoztam volna érte,ha úgy alakult volna.

Nem magyar állampolgár volt,hanem brazil.Sokat mondta,hogy hiányzik neki az otthona,családja és Magyarország nem neki való hely.Mikor rákérdeztem,hogy vissza fog menni?Azt mondta,hogy nem vagy ha mégis,akkor is csak évek múlva és én is megyek vele.

A kapcsolatunk komoly volt,sokat találkoztunk,főleg úgy az első 8 hónapig,de aztán kezdett megváltozni,mintha nem is ő lett volna.

Egy nap épp hívtam a telefonján,mert egész nap nem jelentkezett.Nem tudtam elérni.Másnap is próbálkoztam és a helyzet változatlan volt.Magam alatt voltam rendesen.Végül elmentem a lakásához,felkapuztam és a csapattársa vette fel.Érdeklődtem,hogy esetleg tud-e róla valamit,mert már 2 napja nem hallottam róla semmit és ez nem rá jellemző.A srác meglepette kérdezte,hogy "Nem tudod?!Visszament Brazilba."Kiderült,hogy soha nem fogom viszontlátni.Teljesen összeroppantam,még sírni sem tudtam a hatalmas kőtől,ami a szívemet nyomta.

Ezután fél évre 10 kilót lefogytam.

Aztán megismertem egy srácot,akivel immár együtt vagyok 8 hónapja.Nagyon szeretem,de valahogy még sem annyira,mint az exemet.Nem őrülök meg érte,csak egyszerűen szeretem.

Sokat jut még mai napig is eszembe az exem,főleg,ha valami szomorú,lehangoló zenét hallgatok vagy filmet nézek,egyedül vagyok.Még mindig hiányzik valamilyen szinten.Pedig ő már meg is házasodott,amint kiderült.

El fogom tudni valaha felejteni Őt?:(


2011. jún. 30. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen nyilvánvaló, hogy csak arra az időre kellett neki egy csaj amíg itt volt. Nem fájjon a fejed emiatt, nem érdemli meg... Nagy szerelem esetén 2-3 év a felejtés, partner meggyorsítja.
2011. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Könnyű így kívülállóként nyilatkozni,de minden erőddel azon légy,hogy elfelejtsd! Tubozzárok fel a kapcsolatotokat a mostani barátoddal. Menjetek el pár napra valami romantikus helyre,járjatok el együtt sokat,csináljatok izgalmas dolgokat,amiket a volt barátoddal is kipróbáltál volna. Nehéz lesz,és nem is fogod tudni teljesen elfelejteni,de muszáj lesz,mert nem függhet az egész életed tőle. El kell engedni a múltat. Csak rajtad áll,hogy sikerülni fog-e. Én szorítok :)
2011. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!