Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire szeretnék már szexelni ilyen idősen? Hosszú, lent a többi!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, még sosem volt barátom. Már 1 éve folyamatosan érzem azt, hogy milyen jó lenne már végre szexelni. Viszont egész életemben arról álmodoztam, hogy csak egy barátom lesz, és csak vele leszek együtt szexuálisan. A vágyaim meg pont ellentétesek ezzel. Van valaki még ilyen helyzetben? Mit tehetnék? Írjatok:((((
2011. okt. 31. 22:13
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
De egyből zavarba jövök, ha pasi van a közelemben:(
2011. okt. 31. 23:33
 22/26 life is beautiful ***** válasza:

és miért baj ha zavarba jössz?

ez inkább a lányokat zavarja ha a srác jön zavarba..

2011. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
mert nagyon gáz
2011. nov. 1. 00:21
 24/26 anonim válasza:
Én nem várnék tovább a helyedben.Az első komolyabb barátommal 17 évesen jöttünk össze,és kb 8 hónapot várt rám,mire 18 lettem,és lefeküdtem vele,nagyon jó élményként maradt meg bennem.De aztán rá kellett jönnöm van jobb is,nem feltétlen az első a jó,nekem a 3. fiú volt,akivel lefeküdtem,akivel már orgazmusom is volt.
2012. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam ezzel. Nem volt egy darab párkapcsolatom sem soha, és én is mindig inkább zavarban voltam fiú közelében. Aztán 23 évesen ez megváltozott. Az első barátom ekkor lett, azóta már jegyesek vagyunk.


Kitartás, megéri!

2012. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
De honnan tudjátok , hogy Ő az igazi és nem minden máshogy alakul. Különben , jobb ha van viszonyítási alapom !!! Ha egész életedben csak 1 fiúval akarsz lenni , nagyon sok mindenről lemondasz. És ha lefekszel vele és nem lesz jó ??? Akkor is vele leszel életed végéig ???
2013. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!