Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főnököm először csak sexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnököm először csak sexet akart, de aztán már nem akar elengedni, mindig többet akar, viszont családja van! Mit tegyek? Belém szerethetett? Nagyon szeretem, de szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Azt mondja én vagyok a nő,barát és szerető az életében,velem minden jó!Higgyem?Minden titkos pillanatot kihasznál,hogy felhívjon,vagy jöjjön!
2011. nov. 1. 10:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ne higgyétek hogy nem érzem magam rosszul az miatt amit csinálok!Nekem is van két családom,nem a 18évesek közé tartozom!Férjem igaz már nincs,ezt Ő is tudja!Megbeszéltük hogy a munkát kettéválasztjuk a mi kapcsolatunktól.Nemtudom,lehet tényleg lépnem kéne,csak az a baj,nagyon szeretem,és a munkahelyemet nézve is a legjobb feltételek vannak nekem adva!Azért elgondolkodom a válaszokon,köszönöm!
2011. nov. 1. 13:18
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor csak szopd ki a f@szából a g.cit!
2011. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!