Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs eredménye?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem, előtte iszonyatosan szeretett, de csalódott bennem. Hiába próbáltam visszakapni, nem sikerült. Még mindig nagyon szeretem, és nem tudom mit kéne tennem. Természetesen nem zaklatom, de annyira jó lenne újra. Ilyenkor jön a sablonszöveg: foglald le magad, legyél a barátaiddal. Nekem barátaim alig vannak, hiába próbálok vicces , kedves lenni, semmi reakció. Akkor legyek bunkó és öntelt, és majd minden jó lesz? Vagy lehet szeretet nélkül is élni?
2011. nov. 1. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetni sok mindent lehet. Az ember tűrőképessége elég durva. A kérdés sokkal inkább az, hogy akarsz e úgy(szeretet nélkül) élni. Erre pedig egyértelműen "nem" a válasz.

A több részére nem igazán tudok értelmesen válaszolni mert egy nem adtál elég infót, kettő végtelen szamú váltóval nehéz számolni. Márpedig emberek esetében annyi van sajnos.

2011. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Heti feladat úgy is őszi szünet van ismerkedj! Szerezz új barátokat. A leírásodból úgy gondolom fiatal lehetsz menni fog:)
2011. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De annyira gátlásos vagyok, hogy nem igaz. Mindenkinek megvan a saját barátiköre. + nem akarok mindig zaklatni embereket, a volt barátom is nagyon szerett nagyon, aztán otthagyott
2011. nov. 1. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Először szerintem meg kéne tudni, miért vannak alig barátaid. Bocsi, ha bunkónak fogok tűnni, de ez van :/ szóval lehet, hogy az alkatod miatt, lehet, hogy egyszerűen antiszoc kinézeted van :) ilyenkor szerintem azt kell tenni, hogy vagy kitalálsz magadnak egy stílust, hogy ne legyél gáz, vagy egyszerűen leszarod :) lehet, hogy a stílusodért kerülnek az emberek: pl ha nincs humorérzéked (amivel sok ember van így, és mindenkivel jót tennének, ha ezt belátnák), akkor egyszerűen meg kell szokni, hogy nem poénkodsz. Inkább komolyodj akkor meg, és akkor más szemmel is fognak rád nézni. Ha próbálsz kedves lenni, az se biztos, hogy jó. Sajnos a mai plázap*csás világban inkább a "lesz*rom mód" a menő. De lehet, hogy ez mind hülye ötlet :) azért sok sikert a barátkozásban ;)
2011. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Hát, nem tudom, mások szerint nagyon szép vagyok. Az alkatommal nincs szerintem gond. Lehet, hogy látszik nagyon az, hogy félős és visszahúzódó vagyok. 3 barátnőm végülis van. :D Te például népszerű vagy?
2011. nov. 1. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Én népszerűnek tartom magam, de inkább csak osztályon belül. Amúgy sosem én vagyok a középpontban. Amúgy meg én is inkább magamra erőltettem ezt a "népszerű" stílust. 4.-5.-ben elég zavaró volt, hogy megjátszottam magam, hogy menőbbnek tűnjek, de aztán megszoktam, és Ez lettem én. Azóta népszerű vagyok, és már meg se játszom magam. :)

Most mondok egy módszert, ami nálam általában beválik (igaz, csak új közösségben, új iskola, gimi, táborok stb) : Ha visszahúzódóbb vagy, és nem beszélgetsz általában senkivel, akkor persze, hogy a többiek se beszélnek veled. Én ilyenkor azt csináltam, hogy megkerestem azt a gyereket, aki a legközelebb áll hozzám, de már népszerűnek számít, és elkezdek vele lógni. Ha összebarátkoztok, onnantól automatikusan bevonnak a beszélgetésekbe, a többi gyerekkel is összebarátkozol, és már fesztelenebbül tudsz beszélgetni a többiekkel + része leszel annak a népszerűbb közösségnek, aminek a barátod is része. Persze onnan már határ a csillagos ég. ;) És szereztél mellé egy jó barátot is. Csak ne legyen az, hogy folytatod ezt a "felkapaszkodásos" módszert, és onnantól lesz*rod azokat a gyerekeket, akik az elején segítettek, mert akkor leszel az, akit általában úgy hívnak, hogy p*cs :D

Viszont rengeteg gyereket ismerek, akiknek alig van barátjuk, és kb felsoroltam azokkal a gyerekekkel nem barátkoznak. Volt olyan gyerek, aki mindig poénkodni akart, hogy "menő legyen", de egy normális poénja nem volt soha. Egyszer aztán elege lett, és megkomolyodott. Azóta én is jobban tisztelem, és a többi osztálytársam se nézi idiótának :D de ez csak egy példa volt. Azért sok sikert ;)

2011. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!