Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátnőm szüleit meggyőzni, hogy nálunk aludhasson?

Figyelt kérdés

3 hónapja együtt vagyunk, és nagyon jó lenne, ha maradhatna éjszakára, de nem hiszem, hogy szülei csak úgy átengednék. Kompromisszumra is hajlandó lennék, lényeg, hogy megengedjék, aztán legközelebb szerintem már nem fognak húzódzkodni a dologtól. Kérlek, segítsetek!

(mindketten most töltöttük be a 17-et)


2008. aug. 2. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk úgy volt,h megkérdeztem anyumat(lány vagyok)...anya ott aludhatok? és azt válaszolta h persze..az első pár alkalommal megkért h ne csináljunk semmit,de ezt nem tartottuk be...:D
2008. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nálunk elengehetetlen volt az ottalvás a 150 km távolság miatt. de eleinte külön szoba, ahogy kell, reggel mindenki a saját ágyában ébredt, de az éjszakáról nem kellett tudniuk. Szerintem próbáljátok úgy, h te alszol náluk, belemész kompromisszumokba, aztán szép lassan alakul a dolog.


Szerintem 17 éves lány meg kell, hogy tudja beszélni anyujával az ilyen dolgokat.

2008. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elöbb aludj te náluk,h megismerhessenek.Azután csak nyugodtabban engedik el hozzátok.Vagy még az is segíthet,h a szülők ismerjék meg egymást,mert akkor csak nyugodtabb az anyukája is,ha tudja milyen helyen és milyen emberek között van.Pl sztem egy fagylaltozós séta a szülőkkel együtt...?Vagy ez régimódi?(bár ez rosszul is elsülhet,ha anyud nem szimpi az övének)de jobbat nem tudok.
2008. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedveskedj az anyukájának, vágódj be nála hogy megkedveljen és nyugodtan rádbízhassa a lányát.
2008. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én először szilveszterkor aludtam a barátomnál(Ez volt 2éve)Az volt a "kifogás", h olyan későn már nem akarok hazabotorkálni, és ugyebár ő közelebb lakik a buli helyszínéhez.

Hát nemtudom, igen, talán próbálj meg először te ottaludni, és megmutatni, h nem csináltok semmi rosszat;)(Ha csináltok is, akk. is csendbe csináljátok:) )

2008. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!