Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok egy normális lányt sem, pedig erre vágyom már lassan 10 éve? Más minden összejön, ez miért nem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, egy híres egyetemen végeztem, normális állásom van, nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, jó a humorom, kedves vagyok, és végtelenül odaadó... soha nem léptem félre... voltak már hosszú kapcsolataim (1-3 év) de csak csalódtam... és egyszerűen nem tudok egyedül lenni, utálok egyedül lenni, de hiába próbálkozom akárhol (baráti társaság, munkahely, internet) semmi nem jön össze... az első-második randin jól elvagyok, de ennyi... MI KELL MÉG???
2011. jún. 21. 23:13
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

Rossz körökben próbálkozol. (jaj,ez de általános volt)


Hasonló cipőben járok, csak a másik oldalon. :/

2011. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
kimaradt: 25 éves vagyok...
2011. jún. 21. 23:17
 3/52 anonim ***** válasza:
Te érzed úgy az 1.-2. randi után, hogy nem múködne vagy a lányok?
2011. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
bocsi: *mŰködne :D
2011. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
ilyen is, olyan is volt már... de amikor elvagyok tök jól és azt is kérdezi ő is, hogy mikor találkozunk megint, akkor nem értem miért nem akar utána mégsem semmit
2011. jún. 21. 23:19
 6/52 anonim ***** válasza:
hath ... en 23 vagyok nekem meg semmi sem volt meg egy csok sem ... csak nehanyszor sikerult elhivni valakket talakara2-3 alalkalom ...
2011. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
Ez fura. Nem lehet, hogy rossz korosztállyal próbálkozol vagy más típusú lányokkal, mint akiknek Te is bejössz?
2011. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

valahogy velem is ez történik, csak még soha nem volt kapcsolatom:(

minden sikerül csak a legboldogabb érzés hiányzik...

nem jó korba születtünk, kib@szott velünk az élet

2011. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
ujra en is ugy vagyok .... es altalaban tolem sem akarnak semmit legfeljebb sima haerseget abbol is a tavolibbat
2011. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
19-28-ig volt már randipartnerem... ennél szélesebbre nem tudom nyújtani az intervallumot :)
2011. jún. 21. 23:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!