Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elfelejtette a féléves évfordulónkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jövőhét szombaton leszünk féléve együtt,kérdeztem tőle,hogy mit fogunk csinálni szombaton,erre rávágta,hogy Ő kimegy a haverjaival a bmx parkba,este meg elmennek moziba,de mehetek velük,ha szeretnék,mert pár haverjának jön a barátnője is,szóval nem lennék egyedül.


Wtf?!

Én nem a beképzelt haverjaival akarom megünnepelni ezt,hanem vele,kettesben.

De ez olyan rosszul esett,nem mondtam rá semmit,csak annyit,hogy 'majd megbeszéljük'.


Mit csináljak?Elmondjam neki,hogy semmi kedvem nem lesz akkor a moziban ülni és hogyrosszul esik,hogy egy ilyen fontos dátumot elfelejtett?


Oké,hogy nekem Ő az első barátom,neki meg már volt jónéhány barátnője,de azért erre emlékezhetne :(



14/L (Ő is 14 éves)


2011. nov. 3. 21:27
1 2 3
 11/25 Ucsiha Madara ***** válasza:
Igen, szörnyű, szerintem a 287. napos évfordulót és a 314 napos évfordulót is el fogja felejteni:S. Dobd ki, nem éri meg.
2011. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Légyszi szálljatok már le erről,hogy évforduló-nem évforduló...

Dobni nem akarom,mert szeretem és Ő is engem(a hisztijeimmel együtt).

2011. nov. 3. 21:36
 13/25 anonim ***** válasza:
most akkor féléves vagy évforduló?
2011. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

a kulcsszó a végén van: 14 évesek vagytok...


volt jónéhány barátnője? 14 évesen? jó nagy kamugép lehet...


hát arra jutottam hogy ezt inkább nem kommentálom tovább...

2011. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
heteket nem ünnepled b asszad meg?
2011. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem kamugép,kint volt facebookon is mindig,hogy kivel van kapcsolatban és láttam is néhány barátnőjét.De ezek nem voltak olyan hosszú kapcsolatok,velem van a legtöbb ideje.


Lehet,hogy hülyeség,de nekem fontos ez a dátum.

2011. nov. 3. 21:46
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyeneknél gondolkozom el rajta, hogy jogosítvány kéne az internet felhasználáshoz. És IQ tesz is...
2011. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd meg neki! Lehet, hogy nem is tud róla (én 7 éve élek a feleségemmel, de nem tudom mikor jöttünk össze).
2011. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Félévet,meg hónapokat ünnepelni tényleg hülyeség(és a pasik frászt kapnak ettől)...na de ha neked ez fontos,akkor mondd meg neki,hogy szeretnél kettesben lenni vele aznap.Nem hiszem,hogy nem lehetne másnapra halasztani a mozizást.Még időben szólj neki,vagy ha nem mersz,akkor inkább maradj otthon,mert csak rosszabbul éreznéd magad.De inkább beszéld meg vele a dolgot.
2011. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A feleséges pasival értek egyet, az én férjemnek dunsztja nincs, hogy mikor jöttünk össze de a legjobb, hogy nekem kb a hónap dereng és van, hogy az évet is elvétem :D Pedig csak 5 éve volt... vagy 6 ;))


Mondjad neki, hogy fél évesek lesztek, de meg ne sértődj ezen, butaság.


A lényeg, hogy szeretitek egymást és jól elvagytok, nem?

2011. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!