Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elfelejtette a féléves évfordulónkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jövőhét szombaton leszünk féléve együtt,kérdeztem tőle,hogy mit fogunk csinálni szombaton,erre rávágta,hogy Ő kimegy a haverjaival a bmx parkba,este meg elmennek moziba,de mehetek velük,ha szeretnék,mert pár haverjának jön a barátnője is,szóval nem lennék egyedül.


Wtf?!

Én nem a beképzelt haverjaival akarom megünnepelni ezt,hanem vele,kettesben.

De ez olyan rosszul esett,nem mondtam rá semmit,csak annyit,hogy 'majd megbeszéljük'.


Mit csináljak?Elmondjam neki,hogy semmi kedvem nem lesz akkor a moziban ülni és hogyrosszul esik,hogy egy ilyen fontos dátumot elfelejtett?


Oké,hogy nekem Ő az első barátom,neki meg már volt jónéhány barátnője,de azért erre emlékezhetne :(



14/L (Ő is 14 éves)


2011. nov. 3. 21:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Féléves évforduló...

Mi a házassági évfordulónkat is épphogy csak megemlítjük, majd csók és el van intézve...

Ne tegyél semmit, nem jelent semmit.

26/N

2011. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Most akartam feltenni egy kérdést, hogy miért nincsenek 17-18 éves normális csajok. Rájöttem: 14 évesen elromlottak -.-
2011. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Érdekesek a válaszok :) Én 20 vagyok, barátom 23, és ő az, aki jobban számon tartja ezeket a dolgokat, de azért az évfordulót én sem felejtem el. Megértelek kérdező, hogy első kapcsolatban, pláne ilyen fiatalon fél év nagyon sokat számít. De mivel a barátod is csak 14, ráadásul a te kedvedért "komolyodott meg" annyira, hogy már nemcsak 1-2 hetes "kapcsolatokat" tervez, ezért ne neheztelj rá nagyon. Persze megmondhatod neki, hogy nem esett jól, de ne hisztizz. De azért menj el velük moziba, érezzétek jól magatokat, és próbáld meg nem ennyire komolyan venni (vagy legalábbis nem kimutatni) a dolgokat.
2011. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jah még annyit szeretnék hozzátenni a válaszadóknak célozva, hogy ti legtöbben többéves kapcsolatokról, meg házasságról beszéltek, egy idő után persze, hogy jelentőségüket vesztik az évfordulók. De nem hiszem, hogy az első kapcsolatotok elején ti sem számolgattátok, hogy eltelt egy hónap, még egy :) Én még emlékszem, pedig már nekem is rég volt :D
2011. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 menta34 ***** válasza:
Kérdező: kérdezd meg tőle, hogy "mit csinálunk a féléves évfordulón?" ... ne mond neki, hogy mikor van, számolja ki, aztán majd leesik neki, hogy akkora mit terezett és ezután figyeld meg mit és hogyan reagál, ki/mi a fontos. Amúgy a félévforduló szerintem is baromság, de ha te jelezed, hogy neked fontos akkor azt neki illik jól fogadni :) de ha mégis bmx lesz a vége akkor se zavarjon, szerintem menj velük te is.
2011. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!