Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti megnézitek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megnézitek milyen márkájú ruha van egy férfin?

Figyelt kérdés

Engem egyáltalán nem érdekel a márka egy lány esetében...Vagy jól áll neki vagy sem.


Magamon viszont kb úgy gondolom, hogy annál jobban áll a ruha minél jobb a márkája (Ralph lauren,fred perry,tommy hilfiger,gant,hackett stb...)


Ti törődtök ezzel? Vagy jobban törődtök a márkával ha egy azonos nemün látjátok?

Légyszíves őszintén.


17/F


2011. nov. 6. 21:40
1 2 3
 11/27 Smartguy86 ***** válasza:
Szvsz a Hilfiger elég gáz cuccokkal jön elő. Gantból a cipők bénák. A többit én sem ismerem.
2011. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az mint nő hogy sokkal inkább a fiút nézem meg minthogy a márkás ruhájával foglalkozzak ! Igazából roppantul bejön ha egy fiú jól öltözik mert az nem igazán jön be ha mindig még az utcán is melegítőt hord :S sőt ! De most hogy az a jó ruha ami jól áll rajta az most hogy márkás e vagy sem az tök mindegy . Persze az egy plusz pont ha márkás a ruhája . :)


16L

2011. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Koldus ***** válasza:
70%
Hát csak ezt a Hilfiger Tamást néztem meg. Ótvar cuccok b@szott drágán. Ezek inkább ilyen sznob márkák, milliomos kis b.uziknak. Nehogy már kiadjak egy pulcsira 40 ezret...Pfff...
2011. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Van egy pár jó. Ez pl. tetszik: [link]
2011. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Koldus ***** válasza:

Utolsó

Ahh még ha fizetnének érte akkor sem venném fel. Ejj de ocsmány...

2011. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Smartguy86 ***** válasza:

21:54 - Akkor már inkább ez:

[link]


:DDDDD

2011. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
jesszus mi az a link?
2011. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én ismerem ezeket a márkákat és tudom is, hogy ezekből van "ócó kínai" az ebayen is dögivel. Minél nagyobb a márka, annál több a hamisítvány (és még a márkát sem változtatják meg, simán jogsértést csinálnak de ki meri beperelni ezeket a láthatatlan kínai cégeket?).


Tehát egy nő megkövetelhet (ritka) tőlem Armanit, Guccit stb, sosem vennék ilyeneket. Én sportosan szeretek öltözködni és nálam egy fontos dolog van, hogy egészséges, természetes legyen (pl cipőknél nálam ez kritérium, márciustól októberig szandál meg anélkül).


Amúgy az egyik kedvenc márkám a Le Coq Sportif, de az Umbronak is vannak jó cuccai. Az én pénztárcámhoz valóak és nekem készülnek (ízlésemhez). Amúgy sportolok is.

2011. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
nekem igazából a sash polok, cable neck pulcsik kardigánok meg a kicsit "különlegesebb" cuccok tetszenek ezekből a márkákból, ilyeneket "kisebb" cégek nem igazán gyártanak.
2011. nov. 6. 22:11
 20/27 anonim ***** válasza:

a márka nem érdekel, viszont vannak stílusok amik nem jönnek be és ebből származóan a stílusnak a jellemő márkái.. pl a Supra például.

az nem érdekel mennyire márkás, viszont kicsit olyan proli-hatást kelt a FILA táska, a mű-converse, stb.

a fiúknál az egyszerű öltözködés jön be.

2011. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!