Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti megnézitek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megnézitek milyen márkájú ruha van egy férfin?

Figyelt kérdés

Engem egyáltalán nem érdekel a márka egy lány esetében...Vagy jól áll neki vagy sem.


Magamon viszont kb úgy gondolom, hogy annál jobban áll a ruha minél jobb a márkája (Ralph lauren,fred perry,tommy hilfiger,gant,hackett stb...)


Ti törődtök ezzel? Vagy jobban törődtök a márkával ha egy azonos nemün látjátok?

Légyszíves őszintén.


17/F


2011. nov. 6. 21:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Sherpa, Columbia, The North Face, RP, Helly Hansen stb.

Ezek ötvenszer többet érnek, jól néznek ki és nem is esnek szét színre-szóra.

34 ffi

2011. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
amiket írtál azoknak a nagy része sport ruházat (kivéve talán columbia) Utcára nem igen lehet szerintem felvenni.
2011. nov. 7. 14:04
 23/27 anonim ***** válasza:

13:17 vagyok

Mindnek van utcai termékvonala is, egyébként meg inkább kevesebb de profibb réteget viselek télen, szemben a két pulóver nagykabát kombóval. Az a városban is jól jön ha nem ázik át órák alatt sem a kabát az esőben, nem csak a hegyekben teszem azt.

2011. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a márka, de viszont ha látom hogy a fiú márkás ruhába van akkor szoktam mondani magamba hogy "ehh:DD "

15/l

2013. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Hanariko ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, de én megcáfolnám azt az űllításod, hogy minél márkásabb, annál jobban áll. Egy sima "márkátlan" ing is nézhet is k*rva jól egy pasin, míg a legtöbb ilyen nagynevű cégnél sok ordenáré csúfság is van.

És ez igaz a női cuccokra is.

2013. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Csak kifejezetten a márkás ruhára nem figyelek fel, inkább a viselőjére, a meggyőződésem az, hogy egy BOSS öltönyt is tudni kell hordani! Hiába lenne egy vasalt hajú kis ficsúron márkás ruha, nem igazán hatna meg .


Mióta dolgozom , jobban figyelek az öltözködésre, de soha nem érdekelt a márka, inkább az , hogy jól álljon és jól érezzem magam benne.

De egyébként ezek a márkák csak itt rohadt drágák, kint pl Londonban december elejétől 30 % os áron meg lehet venni mindent. Majd ha saját magad fogod keresni a pénzt rájössz, hogy inkább összegyűjtöd a pénzt és kimész valahova , ahol 5ször annyit tudsz venni ugyanannyi pénzért.


27/L

2013. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem csak, hogy megnézik, ha márkás ruhában jársz, még fejben össze is adják az árakat.
2013. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!