Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a párotok kicsit intenzívebb sminkelésre buzdítana, ösztönözne? Megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Belső tulajdonságai tetszenek. Külsőre sem rossz, pl. tetszik az alakja. Viszont szeretném, ha az arcát kicsit bátrabban, határozottabban, gyakrabban sminkelné. Nem csúnya az arca, de sajnos nem is a legszebb (és ezt Ő is tudja, elismeri). Persze én nem akarom Őt megsérteni.

Gyengén, visszafogottan használja néha a sminket. Én szeretném azt elérni, ha ezt gyakrabban és bátrabban tenné meg: kicsivel több arcpirosító (mert elég hófehér - sápadtas az arca) és szeretném, ha a szemét sokkal jobban kiemelné, mert az úgy nagyon szép lenne. Ha ezt megtenné, biztos még jobban vonzana. Persze, ez nem végletet jelent, nem 50 kg sminket kérek tőle, csak azt, hogy olyan arany középutasan sminkeljen.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok ezt kérné? Elfogadnátok, megtennétek a kedvéért vagy megsértődnétek? (Amúgy szeretjük egymást, csak ebben még nem nagyon sikerült dűlőre jutni.)

Amúgy mondtam neki, hogy ezt nem vegye sértésnek. Nem csak a csúnya lányoknak "kell" sminkelni magukat, hanem a szépeknek is. Hiszen a sminkkel ki lehet emelni azt, ami szép és el lehet fedni azt, ami nem annyira szép. Tehát nem azáért kellene sminkelni jobban mert csúnya vagy mert nem elég szép, hanem azért, hogy MÉG SZEBB legyen! Ugye, ez nem bántó / sértő a részemről?

Ti mit szólnátok, ha a párotok kedvesen erre kérne? Már vettem is neki ajándékba sminkkészletet (1-2 éve már egy pár vagyunk.)


2011. nov. 7. 23:37
1 2
 11/17 LadyLee ***** válasza:
77%

Mivel én a "smink nélkül ki sem megyek az utcára" típusú lányok közé tartozom, így furcsállnám. Szerintem ez az első lépés a "drágám, mit szólnál, ha karácsonyra műciciket kapnál" irányba. Ha szereted, akkor olyannak szereted, amilyen. Az rendben van, amit napietus írt, hogy amikor kifesti magát, akkor esetleg dícsérd meg, hogy ez tetszik neked, de ennél messzebb szerintem ne menj, mert semmi közöd hozzá. Én biztos kiakadnék, ha a pasim úgy gondolná, hogy bármiféle beleszólása van abba, hogy én hogyan nézek ki. Azt megmondhatja, hogy mi tetszik neki, de ott meg is húznám a határt.


Egyébként meg érdekes igény - a belém szerelmes pasik mindig azt mondták, hogy smink nélkül vagyok a legszebb. Kicsit óvakodnék is azoktól a pasiktól, akiknek igényük van a nagyfokú női cicomára (annak ellenére, mint írtam, hogy én minden nap sminkelem magam, hétvégén is - persze nem mindig erősen).

2011. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia azt h engedje ki a hajat mert az milyen szep(nem ugy szebb)nyugodtan megmondhatod. DE mint hangsulyoztam az o haja szep nem pedig ugy o jobban nez ki=most ronda. Nezd nem ismerem a baratnodet de ezek lehetnek kenyes temak valakinel. Nekem is mindig mondja a ferjem h engedjem ki a hajam es nem tartom sertonek. De ha arra kerde meg h sminkeljek tobbet az rosszul esne. Pedig tudom h nem nezek ki jol smink nelkul de akkor sem esne jol.

Tehat ha arra akarod venni h sminkeljen tobbet dicserd meg amikor ki van festve, de azert ne vidd tulzasba egy milyen szep vagy ma , puszival eleg.

ha veszel neki sminkes cuccot vegyel olyat ami latszani is fog pl: szemhelytus azzal nagyon nehez csinjan banni.

Ha nem hasznalja kerdezd meg ki sem probalod, nem tetszik?

De ne mergesen inkabb szomoruan.

Ha van ra penzed es meg egy lanytesod is akkor irasd be oket sminkes tanfolyamra(persze titokban) es a tesod segithet h elhivja h nem akar egyedul menni/vagy/kell egy modell neki akin gyakorol(kozben elmondja neki mindig h kell ezt csinalni, persze csak h jobban emlekezzen ra a vizsgakon:) )

Most enyi jutott eszembe remelem, sikerrel jarsz es a baratnod sem fog megbantodni.

2011. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha így nem tetszik, akkor minek vagy vele? Ez olyan, mintha ő is megjegyzéseket, és javaslatokat tenne a külsődre, ami szerintem egyrészt sértő, másrészt nem esne jól neked sem.
2011. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem sértődnék meg, egyszerűen továbbra is úgy hordanám a hajam és úgy sminkelnék, ahogy én akarok.

Elvégre az én hajam és arcom, nem a páromé. Én se szólok bele, hogy hordja a haját a pasim.


Ámbár neki eszébe se jutna ilyet kérni.

2011. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
én bizony megsértődnék! Bármilyen kedvesen is kéred, akkor is változtatni akarsz rajta, mert-idézem- nem csúnya az arca, de sajnos nem is a legszebb...ehhh..miért vagy vele együtt?????nem tetszik neked az arca, és akárhogy is, ha valakiben valami nem tetszik, akkor tök fölösleges együtt lenni vele, mert nem is fog megtetszeni.....
2011. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mus musculus ***** válasza:
Nem sértődnék meg, de nem tennék eleget neki, mert irritál, ha ki vagyok kenve, türelmem sincs hozzá és nem szeretnék rusnya bőrt a későbbiekben sem.
2011. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem megsértődnék, hanem megbántódnék miatta (igen, van különbség a kettő között). Méghozzá azért mert nem tartom egy kiemelkedő szépségnek magam (bár mások szoktak dicsérni néha) és nagyon fájna ha egy olyan ember támogatásában meg feltétlen szeretetében sem bízhatnék aki az egyik legfontosabb számomra.

Bár én mindig sminkelem magam (heti hat napon legalább) valahol a nem túl erős és az alig látszik kategória között, és nagyon igénylem, hogy a barátom büszke lehessen rám, biztos hogy nyomot hagyna bennem, ha ilyen megjegyzést tenne.

2011. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!