Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? :S

Figyelt kérdés
Voltam egy jósnőnél, sokmindent mondott, minden bejött, ház, autó stb... akkor volt barátom, szerettem nagyon...és aztmondta hagyjam ott... mert egy pasit is jósolt, akit meg is találtam, és aztmondta hogy hosszú kapcsolat lesz, boldog leszek, stb...minden jó. De mióta ideköltözött a pasi olyan más minden... mindig csak felidegesít, egyfolytában veszekedünk, nincs közös nevező, szinte minden mozdulata idegesít...kinézete se tetszik már, olyan hirtelen fellángolás volt... és mikor meglátom az exemet pl: kocsival jön szembe integet... és szorít a mellkasom, ég a fejem, izgulok, és szinte belereme a testem... szerintem még mindig őt szeretem... szerintetek? Ráadásul a mostanival most fogunk költözni össze egy házba... :S Vélemény?
2011. nov. 8. 08:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát kételkedek a jósnőbe... de nem hiszem hogy nem mondanak sosem igazat... meg olyanok sem hazugságok hogy energiával mozgatni pl tárgyat... de ha nem nyerek a lottón akkor nem hiszek neki... mert mondott lottó számokat...
2011. nov. 12. 15:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Én se kételkedem, mert tudom, hogy nem mondanak igazat:)
2011. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem kételkedni kell, hanem gondolkozni.

Mert esetleg azért van az agyunk, hogy használjuk, tudom nagyon sok embernek ijesztő, de ha kipróbálnák rájönnének, hogy kifejezetten örömet okoz...

2011. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!