Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már idáig eljutottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már idáig eljutottam, akkor lehetséges hogy megúszom a szakítás utáni depressziót?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hónapja az jár a fejemben, hogy szakítanom kell a párommal.Eleinte még eltűrtem neki mindent, "a rózsaszín köd idején" ,de most már nem tudom elviselni, hogy lepatkányoz, csúnyán beszél velem, hogy folyton a súlyomat kritizálja, meg a kinézetemet, hogy akárhányszor kértem meg, hogy ne legyen velem olyan durva mintha a haverjával bunyózna mégis kék-zöld foltos lettem. Egyszerűen már nem bírom. Eleinte rengeteget sírtam és szenvedtem, amikor egész nap nem keresett, most már szinte eszembe sem jut, ha nem hív fel.

Lehetséges, hogy már "megérettem" a szakításra és megúszom fájdalom nélkül?


2011. nov. 8. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! A változás jó, de nem mindig könnyű (igen, azt az Oroszlánkirályból loptam :P). Mégis, eddig akármilyen radikális döntést hoztam életemben, mindig csak jobb lett. Másnak is biztos beválik. Hajrá!
2011. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!:)

Kevés kérdésemre kaptam ennyire bíztató válaszokat, mentek a zöld kezek!:)

2011. nov. 8. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!