Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért irt csak úgy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irt csak úgy a volt barátom?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottunk,de nem is jártunk sokáig 2 hétig,erre a fiú szakított velem,mert neki nem ment a járás...persze letörtem meg minden,de kezdtem beletörődni,hogy nincs,azóta egyszer voltam bulizni,ő is ott volt,hazafelé sirtam, a fiú haverja pedig meglátott.Azóta suliba minden nap talizunk,de nem is néz rám,mint ha ott se lennék.Erre ma irt egy smst,hogy:szia,hallom múlt héten nagyon kiakadtál miattam,nem érdemes,nem érek annyit.. na ez most mi volt? csak úgy megírta? 17/L
2011. nov. 8. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Passz...Lehet hogy csak ilyen hülye módon akart kedves lenni, de ugyanúgy nem akarja, hogy a barátnője legyél.
2011. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem értem...de ha nem beszél velem,nem is köszön,le se sz*r,akkor meg minek irt?ne akarjon kedves lenni -.-
2011. nov. 8. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ha soha senki nem viselkedne hülyén...Szép is lenne.
2011. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem is hülyén jött ki,hogy csak úgy ir,pár hét után...
2011. nov. 8. 21:32
 5/7 anonim válasza:
43%
Az a srác nem érdemel meg téged. :)
2011. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja,hogy nem érdemel meg.Még a srác haverja is.köszönöm a válaszotokat!üdv. :)
2011. nov. 8. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen :) Reméljük jön helyette olyan, aki megérdemel téged.
2011. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!