Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy nagyobb önbizalmam legyen fiúk terén?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, meg semmi ilyesmi...sőt pont ellenkezőleg (nem vagyok egoista, csak tisztában vagyok magammal); a környezetemben már mindenki mondta, hogy bárcsak olyan alakja lenne, mint nekem, olyan szép arca, lába feneke stb. ÉS már modellkedtem is egyszer kétszer, szóval ezzel nincs probléma. De még is azt gondolom, hogy egyik fiúnak sem tetszem... Nem szoktam sokat beszélni, nem vagyok középpontban, de visszhúzódónak sem mondanám magam, mert szeretek nagy társaságban lenni. Ha megtetszik egy fiú, nem merek odamenni hozzá, vagy beszélgetni stb., mert félek, hogy rondának fog találni, vagy unalmasnak, amiért nem pofázok folyamatosan annyit általában, mint akinek egésznap jár a szája meg ontja apoénokat... Inkább művészlélek szerű vagyok (sokat rajzolok ésfestek, és balettozom is). Valami tanácsot adjatok, hogy ne féljek már ennyire! :(

17/L


2011. nov. 8. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt írod hogy nincs önbizalomhiányod. Pedig igenis van, mert ha nem lenne nem tartanál attól, hogy nem tetszel senkinek stb. Szóval az önbizalmad kell helyre tenni elsősorban, aztán jöhet a többi. Amúgy ha a szüleid elengednek szórakozóhelyre, vagy beülni egy pubba akkor azt javaslom hogy járj el néha, és beszélgess minél több emberrel, úgy sem találkozol velük soha a büdös életbe többet, ha csak nem valamelyik szimpi lesz neked és elkéri esetleg a számod.
2011. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

kép segítene itt is...

lehet nem félnek csak leszarnak. vagy nagyon elutasító vagy.

2011. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elutasító, ha rámmosolyognak vissza mosolygok, aztán annyi... Nem szoktak odajönni. Persze ha vmi buliba vagyok akkor odajönnek, de hát ez köztudott tény, hogy elég rövid távlatban gondolkodnak. Bár ki tudja, lehet, h tényleg az aurámmal van valami... :)
2011. nov. 9. 15:59
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet télleg félnek és úgy érzik fölösleges próbálkozniuk mert már van barátod a kinézetedből adódóan.

+ feketének lenni magyarországon még eléggé "kirívó" főleg vidéken ez még jobban elveheti az önbizalmukat.


Volt már barátod am?

2011. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, 1. De vele is ugy jöttem össze, hogy 5 évig osztálytársak voltunk. Szóval tényleg fogalmam sincs ezekről az ismerkedős dolgokról, meg h akkor most odamehetek e, vagy csak azért néz, mert esetleg takony van elkenve az arcomon, vagy leszart egy madár vagy valami...
2011. nov. 9. 23:59
 16/16 A kérdező kommentje:
Mmint úgy értem, hogy eddig csak egy barátom volt, és már rég nem vagyunk együtt :D
2011. nov. 10. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!