Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Megismertem egy lányt neten akivel találkozni fogok, de már kezdem unni az msnes beszélgetéseket, mert nincs téma :/

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy lányt interneten keresztül. Nagyon közel lakunk egymáshoz, de csak téliszünetben tudnánk találkozni. Az a baj, hogy első két három nap nagyon jól elvoltunk, öszzeillünk, ugyanazokat a dolgokat szeretjük, de ma már valahogy nem volt olyan jó, unalmas volt a téma. Tudom hogy ha most megkérdezném, simán járna velem, de én ezt személyesen akarom, nem msnen. Viszont még messze van a téliszünet és attól félek, megunjuk egymást és nem lesz kedve találkozni. 16/F ő 14/L
2011. nov. 9. 21:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet, én is gondoltam rá, viszont lehet hogy azt hinné hogy nem érdekel már.
2011. nov. 10. 13:59
 12/15 anonim ***** válasza:

09:02-es vagyok


Na igen... Lehet, hogy elég lenne, ha mondjuk egy napot kihagynátok. Nem tudom, melyik napszakban beszéltek, de egyszer mondhatnád azt, hogy dolgod van, pl. tanulnod kell. És hogy ne legyen hazugság, tényleg tanulj:) Másnap meg ennek apropóján beszélhettek a suliról, meg hogy ő hol szeretne továbbtanulni, ha még általános iskolás. A suli egy alaptéma, ami elég sokfelé ágazik, bárhová kilyukadhat ez a beszélgetés. De ez csak egy ötlet :)

Mik azok a dolgok, amiket mindketten szerettek? Hátha tudok még tippeket adni.

2011. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezeket már rég megbeszéltük! :D Már minden lehetséges témáról beszéltünk.. De ma megint elég jót beszélgettünk, szóval csak a tegnap volt olyan unalmas :))
2011. nov. 10. 20:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Na látod, nincs itt nagy gáz. :) Aztán majd sok sikert a téli szünetben! :)
2011. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 11. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!