Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lehet tenni az olyan embert aki teszi előttem a szépet a hátam mögött pedig lenéz?

Figyelt kérdés
neki ez miért jó?? azt mondja így szeretlek úgy szeretlek ami nevetséges sajnos de érzem is h tényleg szeret azonban nemrég lebuktattam hogy másoknak pl a haverjuknak azt mondja h a kutyája vok meg nem vok normális meg kiröhögnek stb? ezt mire véljem? ezzel nem magát égeti le?? most ezt miért csinálja??
2011. nov. 11. 20:55
 1/7 A kérdező kommentje:
25éves...
2011. nov. 11. 20:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Füstre... :)
2011. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lapátra.
2011. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tom de hova tenném? lapátra.... azért beszél igy rolad mert menözni akar a haverjai elött.sajna ha a haverjai is olyanok mint ö akkor isteniteni fogják amiért a kutyája vagy. vagy tedd lapátra vagy találj ki valami jo kis megalázást a haverjai elött. nincs tippem, te ismered de én jot röhögnék ha sikerülne megmutatnom hogy ö a te kutyád, ráadásul a haverjai elött:))))ha sikerülne, utána még ki is dobnám.

haverok elött a legfrappánsabb égetések ha a szexualitásával cikized ki, nincs jo szövegem de biztos akadnak valahol, ahol megalázo szex szövegek vannak.

2011. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem akarok odaáig süllyedni hogy lealázzam, ők ugyis egy közösség egy falka és a tagjait védik majd pont egy nőnek fognak adni igazat mikor tudom h nőgyűlölők sajna én ebben a buliban egyedül vagyok a sok idiótával szemben.
2011. nov. 11. 21:10
 6/7 A kérdező kommentje:
az sem tetszik hogy az egyik haverjával feltűnően amolyan b_zisan beszél még ha csak poénból is de én nem tudnám ha fiu lennék a haveromnak mondani még viccből sem hogy miujság életem vagy hogy hiányzol...ehhez mit szóltok? szoval ugy tünik hogy viccelődnek egymással de én éreztem már korábban is mintha lenne vmi ferdehajlama:(
2011. nov. 11. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Hova lehet tenni? Talán beleültetni egy ló*aszba mert azt érdemli!

Szeret? Ne áltasd magad, aki képes 25 éves fejjel menőzni a haverjainak meg ennyire lenézni a párját, az nem érdemli meg, hogy bárkije legyen.

Tudod mit kéne tenned? Látványosan megalázni és dobni a nagy haverjai előtt. Az ilyennel csak így lehet bánni.

Ha pedig tovább akarod folytatni a kapcsolatot, és adni neki még egy esélyt (meg utána még 100-at), akkor egészségedre! Sok sikert!

2011. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!