Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jött még össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött még össze egy lánnyal sem egy párkapcsolat sem egy 22 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 13:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
vagy külső, vagy belső, esetleg olyan probléma ami tőle független. ezer oka lehet.
2011. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

akkor menj oda a kiszemelthez, mikor egyedül van. Így nincs az, hogy mások hülyének néznek. Tegyél fel mindent egy lapra, veszíteni valód nincs.

Aki ittas, azt tényleg nem szeretjük.

2011. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

személyiségfejlesztőkönyvek (brian tracy stb.) és egy férfinek nem szépnek kell lenni hanem tökösnek és erősnek

F18

2011. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Lifeishard ***** válasza:
Mert nem tudsz eleget a nőkről? Nem szégyen az, "tanulható" a dolog. Mert nincs önbizalmad? Az már nagyobb tré. Ne legyél nyuszi, mindened megvan, ami a csajoknak kell. Van szád, hogy dumálj, van farkad is, ami szintén kell nekik. Nem baj, ha szerény vagy, de gyáva ne legyél, férfi vagy. Legyen önbizalmad, az kell a nőknek. Hogy hogyan legyél magabiztos, az már hosszabb történet...
2011. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ma 22:03


ezt én is tudom, de ettől még nem lesz megoldva a problémám


hiába minden én nem tudok változni ilyen személyiség vagyok, de ezek szerint a lányoknak nem kellek így, hát akkor nem is tudom minek éljek, mert egyedül nem jó

2011. nov. 14. 22:07
 16/17 anonim ***** válasza:

Össze fog jönni, csak verd ki s fejedből az ilyet, hogy egyedül minek élni.

A helyzetet átérzem, mert mi a franccal vagyok kevesebb azoknál, akiknek van barátjuk, de ez nem olyan dolog, amit el kell kapkodni, meg ami csak úgy az ölünkbe hullik.

Gondolj arra, hogy a legváratlanabb helyen bukkansz Rá. :)

2011. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Öreg ne emoz, úgyis össze jön. Mellesleg, ha nagyon nincs önbizalmad akkor kezd azzal, hogy kerítesz egy csajt barátnak. Beszélgetsz vele, mikor ott állsz egy másik előtt oda képzeled a lánybarátod, mintha csak vele beszélgetnél, hidd el könnyebb lesz."nekem ez jött be" kicsit furcsálják, hogy nyíltabban beszélgetek, ami sokszor nyerőbb, mint a sok hülye kamu duma..


Ha meg a külsőd miatt vagy oda, akkor kondi terem és azis ad önbizalmat idővel :)


üdvözlettel egy olyan aki ezen átment :)

2011. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!