Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet találni a nagybetűs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet találni a nagybetűs boldogságot párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az ember társas lény. Ha pár nélkül esetleg meg is lenne, de emellett még gyerekek nélkül is szerintem nem lehet valaki igazán boldog, mégha lehetnek is jobb időszakai.

Az embernek társra és utódokra van szüksége. Az igazi boldogság pedig a gyerekeid öröme, sikere.

2011. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ti kijelentettétek, hogy "nem". Nem pedig azt, hogy "én személy szerint nem". Arról nem tehetek ha pontatlanul fogalmaztatok de az bizony arra utalt, hogy igenis senki sem lehet kapcsolat nélkül (bizony az emberek többsége ezt így gondolja akármit mondasz, mint ahogy a gyerek is kö9teleőz meg minden...) boldog. Meg szerintem nem is arra volt kiváncsi, hogy te boldog vagy-e úgy, mert azzal az ő boldogsága nem sokat ér. Hanem hogy általánosságban létezik-e ilyen, működhet-e így, és szerintem igen.
2011. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sosem értettem hogy felnőve az emberek miért felejtenek el mindenkit a páron meg a gyereken kívül. Az világ tele van emberekkel, és van család stb. Nem az a normális aki senkihez sincs közel csak a párjához meg a gyerekéhez. Nem igaz, hogy nem lehet ezt elfogadni...
2011. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Bocs,de én majdnem minden válaszban látom a szerintemet, és a számomra szót is.

Aki nem írta, az is nyilván magára gondolt.

Általánosság pedig ebben a kérdésben nem létezik, mivel két egyforma ember nincs.Ha én boldog vagyok egyedül,nem feltétlenül lesz az a kérdező is.

Én például mint mondtam sosem leszek anya, de elhiszem, hogy valaki számára ez a boldogság.


Senki nem szólt le senkit, rajtad kívül,mert képtelen voltál értelmezni a válaszokat..

2011. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Prosodó fehér rózsa, mi hervad magányában...


Nem szeretnék hervadni, fehér rózsaként szeretném megtalálni a szívem csücskét. Ó a magány vagy tán a halálom után is velem lesz? Örörökkön öröké egyedűl az éjben, amíg világ a világ innen s túl...?


Nem, nem soha! Élni és virágozni szeretnék, élni és élni egy kedves leányzónak, akinek a szembeiben a boldogság lakozik meg általam.


És mindenkinek ezt kívánom, a magány az ember legnagyobb ellensége..


22FFI

2011. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ebből érdekes statisztika mutatható ki.
2011. nov. 12. 23:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze,hogy meglehet.Én boldog vagyok most is,még sincs párkapcsolatom,és az sem zavarna ha sosem lenne,mert így is remekül érzem magam.
2011. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!