Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 2 éve van párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2 éve van párom, de 3szor megcsaltam ugyanazzal a sráccal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom és ez a fiú,nevezzük Tibinek nem ismerik egymást.De Tibi a barátom,így a jelenlegi párom tud róla hogy van ez a bizonyos ember de csak annyit tud hogy barát.Tibi tudja hogy ki a barátom,sok mindent tud a kapcsolatunkról.Eddig 3szor gabalyodtunk össze.Nem lehet kifogáésokat keresni tudom.De az hogy már háromszor ugyanazzal az emberrel,nem az hogy gáz hanem én magam meglepődtem azon hogy jézusom mit csinálok?!Nem akarom feladni a kapcsolatomat hisz a abrétomat szeretem,de egyszerűen szeretek Tibivel lenni mint barát.Megbeszéltük hogy senkinek sem szólunk róla,de félévente egyszer elcsattan egy csók és én ezt nem akarom.Nemtudom elmondjam a páromnak hogy megcsaltam? Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 12. 20:36
 1/7 anonim válasza:
Ha nevezzük Tibi-vel már 3x lefeküdtél, akkor én a helyedben elgondolkoznék rajta, hogy ez miért lehet. Nem lehet hogy csak a megszokás tart össze a pároddal? Biztos, hogy szereted? Mert ha tényleg így van akkor hogy lehet az hogy megcsaltad(3x is)? Ülj le magadban, csöndben és gondolkodj el ezen. Ha a párodat választod, akkor Tibivel tényleg ne legyen több ilyen. Ha a párod szemébe tudsz nézni ezek után, akkor nem feltétlen kell neki elmondani. De mondjuk én tuti a föld alá süllyednék :(
2011. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egyik fiúval szemben se fair.Döntsd el melyiket szereted a másikkat meg ne hülyítsd.
2011. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Amazing ***** válasza:
57%

Szerintem, ha nem akarnád megcsalni a párodat, akkor nem más fa....át szopnád orrvérzésig.

Tudom mit csinálj: Akaszd fel magad egy jó vastag ágú fára, és vigyázz nehogy elszakadjon a kötél.

2011. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szégyeld el magad
2011. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ...Off ***** válasza:
ne haragudj de ha megtudnám ezt vagy hogy előtem ölelgetitek egymást abban a pillanatba elküldenélek a .****... elég szégyen h a barátod nem tudja te meg a háta mögött félre lépegetsz.!! ha őszinte vagy elmondod de nem biztos h megbocsájt ha nem akkor azthiszed h nem fogod megcsalni de ahogy leírtad ugyis megfogod..:/
2011. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lifeishard ***** válasza:

Elmondani-nem elmondani, lassan népszerűbb kérdés, mint a "Lenni vagy nem lenni?"...

Mindenki másra esküszik; és igen, szerintem van úgy, hogy hallgatni kell, és van úgy, hogy elmondani. Ez nem alakoskodás, gyengeség, taktikázás, az igazság elhallgatása, csupán a körülmények, a kapcsolat jelene, milyensége és jövője szempontjából mérlegelése annak, mikor mivel okozol kevesebb fájdalmat a párodnak, és mikor teszel kevesebb terhet az adott esetben vétlen (...) szenvedő félre. Azon kevés info alapján, amit itt leírtál, én elmondanám - ha már háromszor előfordult, qrvára valószínű, h negyedszerre (ötödszörre, stb.) is elő fog fordulni, és ebben az esetben az is qrvára valószínű, h lebuktok. Akkor már korrektebb megmondani neki és véget vetni a "kapcsolatnak", mert hogy szerintem valójában nem szereted a párod. (Persze lehet, h igen, és Tibi "csak barát", de nem hiszem, hogy Te minden "barát"-oddal lefeküdnél, mert nálad így természetes, szóval valahol nem frankó a kapcsolatod, és egyre jobban kötődsz ehhez a taghoz. No igaz, én nem vagyok Freud, sem Csernus, stb., szóval ez csak vélemény, de annak sziklaszilárd.)

2011. nov. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod nem ezt érdemli tőled. Mondd el neki, különben nagy a valószínűsége, hogy mástól fogja megtudni, és akkor már nem tehetsz semmit. Így is nagy az esélye, hogy ki fog dobni, ami érthető is, de legalább becsületes voltál. Vagy jobb neked ez a titkolózás, ahol sanszos, hogy két szék közül a pad alá eshetsz vegül?
2012. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!