Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom minden hétvégén iszogat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom minden hétvégén iszogat, mit csináljak, meddig lehet ezt tűrni, avagy kinek mekkora gondnak számít ez?

Figyelt kérdés
Pár hónapja költöztünk össze,ezt leszámítva nincs gond,mindenben tökéletes,de ez az egy ami eléggé zavar.Itthon nem is annyira iszik,csak ha elmegy-elmegyünk valahova,sokat főz,mert szakács,családi összejövetel egyéb és ez neki iszogatással jár,majdnem egész nap,de zavaró.
2011. nov. 12. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje voltatok együtt, mikor összeköltöztetek? Akkor nem láttad, hogy így tölti a hétvégéit? Ha igen, akkor nem zavart? Ha akkor is zavart, minek költöztél össze vele?
2011. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ilyen volt és meg is inogtam,változást ígért,de nem lett belőle semmi.
2011. nov. 12. 21:12
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
A hétvégi ivás még nem számítana rettenetesnek (mondom ezt úgy, hogy akkor is hülyét kapnék, ha a párom egyszer is részegen látnám egy évben), de mivel megígérte, hogy felhagy vele, és nem lett így, nem megbízható ember.
2011. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
részegre issza magát?
2011. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 $zanđy válasza:

Nem lehet leszokatni. Tudom még csak gyerek vagyok de tudom mert az apám cigizik és éveken keresztűl próbálta az egész család, de csak ígérgetett és semmi nem lett belőle.

Erre illik az a mondás: "Megszoksz, vagy megszöksz"

2011. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha most nem vagy kemény, a vége az lesz, hogy: jelenleg csak hétvégén, de lehet hogy holnaptól már hétközben is.


Minél előbb pontot teszel a végére, annál jobban jársz.

Vagy kiharcolod, hogy hagyja abba, vagy menekülj mielőbb!

2011. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon száraz arra felétek a levegő, azért iszik folyton. Talán ha feldobnád a szexuális életeteket, akkor változtatna. Pl egy harmadik lány bevonásával.
2011. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem részegre issza magát,de akkor is zavar,mert visszataszító számomra olyankor,de olyankor van ez csak amikor azokkal az emberekkel van akik isznak,barátai,tesói,ja és az anyja is,ha velem van csak akkor megvan ital nélkül.
2011. nov. 12. 21:47
 9/17 anonim ***** válasza:

De ha nem issza magát részegre miért zavar ez téged???

Szakács a csávó. Alig ismerek olyan szakácsot aki nem tol le néha néha egy pohár/üveg bort :D Ez a "szakmával jár" :D:D


Amíg nem részeg, emiatt ne aggódj. Nem is értem miért zavar ez egyáltalán. Egy férfi igenis meg iszik alkalmakkor egy-egy sört vagy bort. Nála több az alkalom. Ennyi :D



21F

2011. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
egyből azt írjátok h " jaj menekülj töle" meg ilyenek... nektek se lennék a pasitok... ti vagytok tipikusan azok akik 20-30 év mulva a legrosszabb anyosok lesztek márha van olyan pasi akit megtürtök magatok mellett... SZÁNALOM BAZZEG
2011. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!