Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott a párom. Bocsánatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a párom. Bocsánatos lenne?

Figyelt kérdés
Sulival kapcsolatban hazudott. Meg volt neki a havija, ezért nem öltözött át tesi órára. Kérdeztem tőle mikor mondta az nap, hogy szólt-e a tanárnak, hogy azért nem öltözött át, és nem azért mert nincs cucca... ő azt mondta nekem, hogy igen szóltam, a tesi tanár meg azt mondta jó nem gond... erre néztem a neten a naplóban a jegyét és be volt írva az 1-es... nem mintha engem érdekelne, hogy ő egyest kap-e van sem, de így átverni mikor törődöm vele... kivertem a balhét, miért hazudott, de a válasza csak annyi volt, hogy nem tudom... mit gondoltok? ezt még meg lehet bocsátani? máskor is hazudott már mivel megcsalt, de ez régen volt kb 1 éve.
2011. nov. 14. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
kutyából nem lesz szalonna.
2011. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mantis religiosa ***** válasza:

Ami egyszer megtörtént, az valószínűleg nem történik meg másodjára. De! Ami mégis megtörténik másodszor, az nagy valószínűséggel harmadszor is meg fog történni!


Beszélgess el vele mélyrehatóan, aztán ha nincs eredménye: rúgd ki!

2011. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából emiatt számon kérned szerintem hülyeség! Ő jegye, ő dolga, ő élete! Ilyet max a szülei kérhetnek rajta számon, nem Te! Ezt az egészet azért csinálod, mert elvesztette a bizalmadat azzal, hogy megcsalt! Azt mondod magadnak, hogy túl vagy ezen, de ez tisztán mutatja, hogy nem így van. Mindenben azt keresed, hogy mikor ver át, mikor hazudik, mikor teszi meg újra stb. Ez valahol érthető. De ez nem normális egy kapcsolatban szerintem. Egy megcsalás az megcsalás és én is azt gondolom, hogy aki egyszer megtette az többször is meg fogja! 24/L
2011. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem az apja vagy. Időnként én is hazudok, mert egyszerűbb, mint elviselni a faggatózást és a cirkuszt.
2011. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell bolhából elefántot csinálni.Nem az apja vagy!!!
2011. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!