Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejön nekem egy csaj, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nekem egy csaj, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem az egyik osztálytársamba és nem tudom mit csináljak, hogy most elmondjam neki hogy szeretem?
2011. nov. 14. 18:09
1 2
 11/18 Sophie Warner válasza:
nézd, belém is szerelmes az egyik osztálytársam. nem, nem mondta, de ezt (majdnem) minden lány megérzi. és ha hülyének tetteti magát, az nem véletlen, nem szeretné, hogy lépj - esetemben azért nem, mert kedvelem az illetőt, és nem akarom megbántani.
2011. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is beleszerettem most nemrég az egyik osztálytársamba...:) Lány vagyok, nagyon jól esne ha elmondaná h érez irántam vmit, mert vmi vonzalom tudom h van közöttünk csak nem merjük felvállalni... Sztem mond el neki, hidd el nem veszi majd rossz néven, főleg ha jó a viszonyotok...
2011. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek :)
2011. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod meg az ő érzéseit,ne add ki magad,mert a végén még koppansz egyet!
2011. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező te lány vagy fiú vagy? És hány éves?
2011. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
14/F
2011. dec. 14. 15:44
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát... ha egy csaj jön be neki, akkor ki lehet következtetni, hogy fiú. De végülis...kitudja...
2011. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
jólvan na, így alakult a kérdés xd :P:D
2011. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!