Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáznak érzem, hogy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáznak érzem, hogy 21 éves létemre még csak 2 pasival feküdtem le. Mit tegyek? A haverjaim azt mondják, hogy nem a személyek száma a fontos, hanem az alkalmak száma.

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 12:11
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

15-20?


És akkor mennyivel éreznéd magadat különbnek?Vagy mivel lennél értékesebb mint így??Hülye vagy kérdező...szerintem téged az zavar hogy nem basz.tak meg még 15-20-an....no comment

2011. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
igen, ez zavar.. mert hallgatom a beszámolókat, h argentin pasi d.gott meg, meg spanyol pasi d.gott meg, meg puerto ricó-i d.gott meg.. én meg " büszkélkedhetek " 2 hazaival :S
2011. nov. 15. 13:39
 23/51 anonim ***** válasza:

idióta vagy kérdező....egyre jobban rájövök...

ha ennyire zavar akkor b.aszasd meg magad,cigánnyal,négerrel,kínaival,benszülöttel,eszkimóval,indiánnal,bantu négerrel,mexikóival aztán kész..de majd ne csodálkozzál ha egy normális pasit kifognál aki ezt értékelné benned hogy nem feküdtél le fűvel fával....

2011. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés. Csak szórakozik...
2011. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő, aki azzal kérkedik, hogy milyen nemzetiségű férfiak húzták már meg, egy rendkívül primitív, egyszerű gondolkodásu ember. Ha ezt szeretnéd utánozni, a Te dolgod...
2011. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyit számít, de ha a statisztika megnyugtat nekem normális barátnőim vannak. Nem gátlásosak és visszahúzódóak, de nem is qvák. 18-24 év közöttiek és átlagban olyan 3 max 4 pasival voltak eddig. Nem is tudom azt a 15-20-at honnan vetted, az marha sok lenne még egyéjszakásból is.
2011. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, 1 férfi volt eddig/van az életemben már 6 éve.


Szerintem az gáz, amit a mai hülye kics p_csák folytatnak. Rombolják a nőkről kialakított véleményt, mert minden férfi azt hiszi, a mai nők többsége k_rva, akkor mind az. TÉVES. Van rendes nő, aki csak azzal szeretkezik, aki a párja és csak szerelemből.


22/L

2011. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

Ó, te szegény, csak 2 pasi...

Én 26 vagyok, 3-nál tartok és nem is nagyon tervezek többet (persze ez a körülményektől függ, de nem reccsenek meg 20 idegen f*szért...)


"igen, ez zavar.. mert hallgatom a beszámolókat, h argentin pasi d.gott meg, meg spanyol pasi d.gott meg, meg puerto ricó-i d.gott meg.. én meg " büszkélkedhetek " 2 hazaival :S"


Jézus. Atya. Úr. Isten. /facepalm

Mi a baj a "hazaival" egyébként?

2011. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
miért lenne kamu? ez nekem tenyleg komoly fejtörést okoz.. bár lehet h csak azért, mert már hianyzik a párom.. vagy nem tudom.. sok ilyen sztorit hallottam, h nyaralason meg itt-ott összefekudtek ezzel-azzal, én meg aggodom, h sose lesz ilyen tapasztalatom :S
2011. nov. 15. 13:56
 30/51 anonim ***** válasza:
Hat, ha aggodsz konnyu megoldani, fekudj le valakivel, aztan meglatod nem fog valtozni semmi, te ugyanaz maradsz mint most.
2011. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!