Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély arra hogy egy 20 éves szűz lány nem akar majd a későbbiekben még több férfit kipróbálni?

Figyelt kérdés
A párommal 4 hónapja vagyunk együtt,ő még szűz és nem feküdtünk le..szeretjük egymást és jól megvagyunk egymással és közös jövőt tervezünk...de nagyon félek hogy a későbbiekben kiakarja próbálni mással is...jól néz ki és rendes lány és komoly gondolkodású nem olyan aki minden hétvégén mást fa.szt akar magába....de ugyan akkor ennek ellenére félek hogy később ki akar próbálni még dolgokat...
2011. nov. 15. 12:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
18 évesen vesztettem el a szüzességem, még mindig együtt vagyok a párommal. Most 27 vagyok. Neki szintén én vagyok az első. Vannak olyan emberek, akiknek a szex érzelmi alapon működik. Nem azt mondom, hogy nem jut eszembe, hogy milyen lehet mással, meg nyílván neki is eszébe jut, de nem csaltuk meg egymást. Nem azt mondom, hogy ez nem fog változni, mert nem látok a jövőbe, csak nem törvényszerű, hogy tuti meg fog csalni, vagy ki akarja próbálni mással.
2011. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%
uff, ezt el se tudom kepzelni.. én már hánynék vkitől ennyi idő utan :D anyu is mondta h nem kell az elsőnél leakadni.. ettől eltekintve, még nekem is érzelmi alapokon műkszik a dolog..
2011. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%

Meg van az eselye, most lehet nem, de kesobb mondjuk 10 ev mulva tuti.

Nem kizart, h lesz egy-ket kalandja.

2011. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%

Mit akar kipróbálni? Veled nem tudja? :)


Szerintem ha tényleg rendes lány és szeretitek egymást, akkor nem kell neki más.


Engem férfi létemre nem izgat, hogy megdugjak minél több lányt, csak egy kell akivel boldogok lehetünk. Ez a kiélés nevű baromság nem fertőzött meg mindenkit, szóval becsüld meg és legyetek boldogok. Ennyi.

20f

2011. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

ma 14:22


Igen én is ettől félek...nem attól hogy most hanem mondjuk 8-10 év múlva....rájön a mehetnék és elszeretné csavarni pár pasi fejét....

2011. nov. 15. 14:28
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
ne gondolkodj már ennyire előre! ezzel az erővel, holnapután ráesik egy tégla, és meghal, és akkor mi lesz.. :DDD
2011. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

14:22es vagyok.

Szerintem ne foglalkozz ilyen novel.

Lathatod, h dul a tapasztalat a partolokban.

20 eves, de ugy okoskodik, mintha mar vagy 50 lenne, aki mar meghuzott vagy 100 not.

Holott szerintem meg pinat se latott.

Ez a felfogas addig lesz meg benne is, mig be nem tolti a 30-at.

2011. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
miről beszélsz? 21 vagyok, és lány! szal p.nát nem láthattam.. arra akartam csak kilyukadni, h felesleges azon gondolkodni, h mi lesz ha.. azt kell élvezni, ami most van, aztán meg ki tudja h h alakulnak a dolgok.. mellesleg, leirtam a saját tapasztalatomat, és persze, nem muszáj, h mindenkinek igy alakuljon, nekem igy alakult, és kész.. nem bánom..
2011. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én 1 éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem, és egyáltalán nem zavar az, hogy mással nem próbálhatnám ki a dolgot, bár nem vele feküdtem le először, de itt tapasztaltam meg a legtöbb dolgot. Lehet nagy szavak, de el tudnám vele képzelni a jövőmet, és ha senki más nem lenne rajta kívül egyáltalán nem izgat, mert ő az, akit szeretek. Leírás alapján a barátnőd is hasonló lehet, úgyhogy ne aggódj! Ha pedig egyszer sajnos elmúlik a szerelem, azt úgyis közli a korrekt ember a párjával, nem lép félre csak azért, hogy a változatosságot keresse. Legalábbis szerintem.
2011. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem neked lett cimezve a pinas resz, de ugy latszik nem esett le.

Masreszt 21 eves vagy!

Milyen igy alakultrol beszelsz?

Egy kis pocs vagy, akinek van egy par eves kapcsolata.

Fuuu most hova sza.rjak?

Ugy beszelsz te is mintha lehuztal volna valaki mellett 40 evet.

Be is ba.szna ha mar most mason jarna az eszed es a legjobb, h meg buszke is vagy magadra.

2011. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!