Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye voltam. Mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye voltam. Mit tehetnék hogy jobb legyen? Viccnek indult de a vége rossz lett.

Figyelt kérdés

Én csak poénkodtam,hülyéskedtem barátom péniszméretével.

tudom hiba volt..Most ott tartunk hogy már fel sem tudom izgatni.Eddig elég volt egy forró csók egy ölelés..Most már félmeztelen testre sem megy neki..tudom az önbizalmát összetörtem neki de akkor most mit tegyek? a bűntudat mardos segítsetek


2011. nov. 15. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Ha a barátod lennék és olyan unintelligens, mint Te, akkor biztosan azzal ragáltam volna, hogy csáré a csöcsöd, csúny a puncid............ ezermilliónyi ilyen van.


Ha van benned egy kis emebrség, akkor nem úgy fogod fel, hogy "csak poén" volt.


Nekem is rombolták már le az önbecsülésem, bár nem ilyen témában és évekig tart az embernek visszanyerni önmagát.


Térj már észhez!

2011. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Szar poén. Én sem poénkodom a nők mellméretével, puncikinézetével, testtömegével. Kényes téma, kerülöm ezeket, nem poénkodom ezeken a területeken.


Férfiaknál ez a méret, az izom és a pénz (siker) a megfelelője.

2011. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Gergo_30F ***** válasza:
62%

ha azt hiszed túloznak, akik életre szóló sérülést emlegetnek, tévedsz.

adva volt egy rendes srác, akinek nincs gond a méretével - te meg puszta szórakozából következetes munkával gyakorlatilag kiherélted lelkileg. nyilván vagy olyan ostoba pic.sa, hogy ne tudd, mekkora munka, mennyi idő és erőfeszítés árán tudja ezt majd helyre hozni. majd egyszer, fene tudja mikorra.

szerintem akaszd fel magad, a búcsúleveledben pedig kérj bocsánatot. undorító vagy, a bűntudatod meg halvány fing sincs ahhoz képest, amit ezzel a fiúval tettél.

2011. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gergo_30F ***** válasza:
80%

ha van benned egy csepp emberség, ha valaha szeretted ezt a srácot legalább egy kicsit: minimum annyit dolgozol azért, hogy bebizonyísd neki, hogy ez csak egy aljas, otromba, gonosz vicc volt, és úgy jó ahogy van, mint amennyi időt belefektettél a megalázásába.

kérdés persze, hogy hisz-e neked ezek után, de az a legkevesebb, hogy kitartóan próbálkozol.

2011. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
tényleg csak poén volt csak szivni akartam a vérét vele.Azóta már megbeszéltük..hát szerintem nem hisz nekem de elvileg van rá alkalom hogy együtt legyünk és azt mondta most ne várjak sokat sex-tereén..
2011. nov. 16. 09:19
 16/17 megmondom ***** válasza:
2011. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem tudom..majd megkérdezem
2011. nov. 16. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!