Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telefonon zaklat a szerető?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon zaklat a szerető? Nem tudom. A férjem egyik napról a másikra vett egy okostelefont, és nemsoká hívásvisszahívó sms-ek érkeztek napi 3 átlagosan.

Figyelt kérdés

Mikor felvetem a telefont, lerakták, hallgattak, majd egyszer beleszólt egy női hang, hogy ő biztos nem telefonált. Mikor egyszer visszahívtam az sms után és felvette, megint hallgatott, azt mondtam neki fel fogom jelenteni. Erre megint kért visszahívót.Akkor érdekes beleszólt és azt mondta, hogy elnézést, de a nagybátyja ezt a számot adta meg neki, vagy a kisöccse szórakozott, nem tudja.

Szerintem ez annyira hihetetlen és még hazugságnak sem állja meg a helyét.

A férjem azt mondja, valaki szórakozik, vagy lehallgatnak, ne foglalkozzak vele. Nekem viszont gyanús, mert hirtelen havi 1-ről, napi szinten kívánt meg engem.A havi 1 tudom durva.


2011. nov. 16. 14:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

sokszor küldött visszahívó sms-t, azt hittem valaki a munkámmal kapcsolatosan, tehát visszahívtam. Az volt gyanús, hogy nem szólt bele, mikor felvette.

Egyszer azt írtam neki, hogy nálam van a telefon, a férjem nevében. Azonnal küldött visszahívót.

Mikor meg azt írtam neki, hogy viheti a férjemet, mert legalább nem nekem kell vele bajlódnom, akkor is azonnal visszahívót kért és akkor bele is szólt. Akkor modta, hogy a kisöccse, meg a nagybátyja, bla-bla. Azt el is felejtettem mondani, hogy legelőször még beleszólt és azt állította, hogy ő nem küldött visszahívót. nagyon gúnyos hangon beszélt, azt mondta, "én biztos nem"

2011. nov. 17. 09:19
 12/17 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy mióta elmondta a nagybácsi, kisöcsi hazugságot a csaj, azóta nem kért visszahívót egyszer sem, és még csak nem is kapcsolható a kártyája. A férjem tudja, hogy miket írogattam neki, talán szólt neki, nem tudom most már elérni a csajt, nem tudom lebuktatni.

Srácok én azért is szeretném lebuktatni a férjem, mert rohadt szar házasságban élünk és nem hajlandó elválni, és terrorizál és szeretném, ha az ő hibájából kellene elmennie szép szóval.

2011. nov. 17. 10:04
 13/17 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de nekem úgy tűnik, hogy valami nőci megkörnyékezte a párod. Aki elképzelhetően vonzó lehet, és ezt a párod is tudja, de nem akar megcsalni. Lehet, hogy ez a csaj állandóan húzza a pasid agyát, pedzi őt folyamatosan és az így felgyülemlett szexuális feszkót rajtad vezeti le.

Kicsit alpárian hangzik tudom, de én inkább arra tippelnék, mint hogy megcsal. Ha megcsalna, még ritkábban kívánna szerintem.


Plusz ezt igazolja alá az is, hogy a szerető zaklatja. Ha tényleg megcsalna a párod az annyit jelentene, hogy elcsavarta a fejét az a nő, de ebben az esetben a párod zaklatná azt a csajt, nem fordítva.

Szerintem



21F

2011. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos h megcsal. Jó, leheth kicsit gyanúsak a dolgok, de sztem max az lehet, hogy egyszer flörtöltek céges bulin vagy valahol, aztán a nő most zaklatja. Nem kell mindjárt kombinálni.
2011. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mióta vagytok házasok, hány évesek vagytok, h romlott el a dolog? :(
2011. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért hihetetlen, hogy megcsal, mert egyáltalán nem ad jobban magára, mint eddig, sőt, nagy ívben letojja a dolgot.

Valószínűleg igazatok van, és a csaj zaklatja.

Azért gondoltam mégis megcsalásra, mert egész nyáron alig nyúlt hozzám, aztán vette a telefont, jöttek a hívások, ő meg azóta nagyon akarja.Arra gondoltam, hogy szakítottak, ezért zaklatja a csaj és ezért kíván most már engem is.

Amúgy 4 éve vagyunk házasok és a gyerek érkezése után minden elromlott köztünk.

2011. nov. 23. 18:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Kerdezo,mi tortent veled azota?
2016. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!