Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom anyukája azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom anyukája azt mondta, hogy választania kell köztem és közte! Normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az imént hívott fel a párom(ex),aki picit fura volt..kérdeztem,hogy együtt alszunk ma? És azt mondta,félig elcsukló hangon,hogy felejts el.Én összetörtem,nem tudtam miért mondta ezt....Nem akarta elárulni az okát,addig faggattam még azt mondta...hogy az anyukája megtiltotta,hogy velem legyen,és válasszon köztem és közte.Sosem értettem, mindig udvarias voltam hozzá,mikor haza vitt,volt,hogy főztünk együtt.Az 50. születésnapjára is gyönyörű ajándékot vittem neki.Erre a hátam mögött k*rváz...és nem értem miért teszi! Mit tennétek most?:((((
2011. nov. 16. 21:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom felfogni,hogy 1 éves kapcsolat emiatt tönkrement,kérlek segítsetek :((
2011. nov. 16. 21:11
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi idösek vagytok?
2011. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én 18,ő 24
2011. nov. 16. 21:20
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Mindenképpen próbálj meg találkozni a barátoddal, és megbeszélni a dolgot. Ha kell, akkor titokban.

Nem véletlenül születtek az anyósviccek. Ne keress logikát, egyszerűen féltékeny rád, ezért minden rosszat kinéz belőled. :| Sajnos vannak hülye ösztönemberek, a világ már csak ilyen. El kell kerülni őket. A barátod viszont felnőtt, 24 éves férfi, szal nehogy már az anyja mondja meg neki, kivel járhat, s kivel nem. Téboly!


22f

2011. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Iuventus ventus ***** válasza:
83%
24 éves, épp itt az ideje, hogy elszakadjon az "anyuci pici fia" szerepből...
2011. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha a barátod 24 évesen ilyen választás elé állitva az anyját választja, akkor nem sokat vesztettél.
2011. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fel se veszi nekem a telefont,komolyan nem hiszem el...hogy anyuci hatására ennyire gyorsan megváltozott benne minden :'((
2011. nov. 16. 22:00
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
üzend meg párod anyjának h "a fiadnak kell velem élnie nem neked akkor minek fáj ez neked?"
2011. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Tipikus az én ártatlan kisfiamhoz senki sem való, mert minden nő egy hülye k.rva hozzáállás.

Én is ennyi idős vagyok, de nagy ívben leszarnám, hogy anyám mit mond. Mi az, hogy egy 24 éves embert eltilt a barátnőjétől? Normális az ilyen? De nem kell aggódni az ilyenek öregkorukra többszörösen visszakapják, amit a gyerekeikkel műveltek, mert majd jól bevágják egy otthonba őket és többet feléjük sem néznek. Fogd fel úgy, hogy csak nyertél a dolgon, mert ha komolyra fordult volna és összeházasodtok, gyerekeitek születnek, rémálom lenne egy ilyen anyós.

2011. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ezio89 ***** válasza:
Az anyja idióta.A fia 24 éves fejjel nem tud a saját sarkára állni. Megmondani neki kerek perec hogy, muter nekem ez a csaj kell és nem pofázol bele. Ennyi
2011. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!