Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

a barátnőmnek meg lehet sértődni nekem nem .

ha én sértődök meg egy bocsival elintézi nekem órákig kell könyörögni.

gyakran megbánt szavakkal amiket mond nekem..nem sértegetésre célzok.

ezek a kis sebek amiket okozott nekem nos ebből most lett egy hatalmas seb :/.

már egy éve együtt vagyunk.

külön járunk bulizni mert ő nem szeretne velem..együtt még sose voltunk csak külön..

mit tanácsoltok ?

amúgy nagyon szeretem és ő is szeret engem..és ezek a dolgok amiket mond ezek általában csak akkor fájnak amikor nem vagyunk együtt

17/f


2011. nov. 16. 23:02
1 2
 11/16 IQnindzsa ***** válasza:
100%

17 éves vagy. Gondolom ő is hasonló korú. Iszonyatosan gyerekes a viselkedésetek. A tiéd is. Mondok neked valamit... Ha elfogadsz egy tanácsot egy 36 éves 'vén f@sztól'... A legközelebb amikor besértődik akkor kérdezd meg ,hogy mi bántja. Ha nem mondja meg akkor értesd meg vele ,hogy azért kérdezed ,hogy legközelebb nehogy megbántsd, de nem fogsz többé könyörögni, annál van jobb dolgod is. Ha ez után tovább nyomja a sértődősdit akkor nagyon nyugodt hangon mondd ezt : Sajnálom. komolyan szerettem volna tudni ,hogy mivel bántottalak meg... Én mentem. Szia. És indulj el. Vissza se nézz.

Két eset lehetséges ezután. Egy nem keres többé. Ezzel nyerhetsz a legtöbbet. Hidd el. Csak az ideg fog b@szni az ilyen csajoktól, mert nem változnak.

A második lehetőség ,hogy elgondolkodik. Magába néz és őszintén bocsánatot kér ,hogy ilyen idiótán viselkedett.

Mondok neked valamit amit most még nem érthetsz... Úgy érzed ,hogy ő a mindened és szerelmes vagy bele... De NEM. Ezek a hormonok, az újdonság, a fiatalság. NE félj elengedni a lányt ha mentális defektje van. A sértődés... a féltékenységi rohamok... a mániákus uralkodási vágy... Ezek nem kellenek. Ha igazán szeretsz valakit, akkor is lehetnek viták... de azt meg lehet beszélni. Ha órákon át nyalatja a valagát ,hogy kegyesen megbocsásson akkor nem érti ,hogy mi az szeretni. DE... TE is hülye vagy ha megsértődsz. A létező legértelmetlenebb dolog a világon. Komolyan mondom.

Ha már ekkora szófosásom van akkor mondok még valamit. Az ha néha egymás nélkül mentek szórakozni az teljesen rendben van... De az h mindig, az baromira nem kóser. Semmilyen módon nem magyarázható vagy indokolható. Nekem csak az jut eszembe ,hogy nem vállal fel téged valamiért. Ez a sértődéssel együtt duplán nem kóser.

Ha engem kérdezel akkor szakíts vele. Ha nagyon nagyon jószívű vagy akkor ülj le beszélni vele minden hangoskodás és érzelmi kitörések nélkül. Értesd meg a buta fejével ,hogy pengeélen táncol a kapcsolatotok és csak RAJTA és a VISELKEDÉSÉN múlik h lesz-e folytatás.

Ennyit tudok mondani. Remélem segítettem.

2011. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon sokat segített uram !
2011. nov. 16. 23:34
 13/16 IQnindzsa ***** válasza:
Szívből örülök. :)
2011. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha nem megy el neled bulizni az szerintem nagy baj.mert ez azt is jekentheti hogy szégyel téged
2011. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
teljesen igaza van
2011. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 napietus ***** válasza:

IQnindzsa olyan jól leírta...minden szóval csak egyetérteni lehet :)


(29 éves vén p*csa)

2011. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!