Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Nyáron megismerkedtem egy 25 éves sráccal, találkozgattunk, jól elvoltunk, de mégsem alakult ki rendes kapcsolat, mert számára túl nagy közöttünk a korkülönbség(6.5 év) és egyéb aprócska indokok miatt. Engem ez nagyon feszélyezett, nem is tudtam rendesen kiteljesedni, majd az utolsó találkozásunkkor kiprovokáltam belőle, h az igazi gond a volt barátnője, akivel igaz, h már hosszú ideje nincs együtt, de nem tudta teljesen elfejteni. Azon az estén nagyon szemétül, bunkón bántam vele. De megsajnáltam, másnap bocsánatot kértem tőle és ő is bocsánatot kért, h így alakult.

Ez történt 2 hónapja, a héten volt a névnapja és felköszöntöttem face chaten, vidám, kedves, vicces voltam vele. Ő pedig nyitott volt egy beszélgetésre. Mikor megkérdeztem, h mizujs vele, nem szó szerint, de azt mondta, h magányos és egyedül van.Aztán dumáltunk, elnevettük az időt hülyeségeken és folyamatosan írta, h tetszik neki, amikor ilyen vagyok, szereti mikor ilyen vagyok, feldobtam/bearanyoztam a napját stb.

A végén írtam, h ennek a beszélgetésnek még folytatódnia kell, és meg is beszéltünk egy találkozót.


Sztetek? Nyitott ő már? Az tény, h kedvel, de esetleg tudna majd többet is érezni, nem?


2011. nov. 18. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A volt barátnőket, főleg hogy ha komolyabb, sose fogja tudni elfelejteni egyik fiú se. Valamilyen szinten úgy is megmarad az emlékezetében, max nem beszél róla... Szerintem ne add fel, ebből még 100%, hogy lesz valami :)
2011. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez nem esélyes szerintem, de remény van benne
2011. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te elfelejtetheted vele a volt barátnőjét, ha mindent jól csinálsz. ;) Sok sikert!
2011. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!