Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek foglalkozzak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek foglalkozzak még vele?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nagyon szerelmes voltam egy lányba. Úgy volt hogy ő is belém, de megcsalt már aznap mikor összejöttünk.. És utána még kapcsolatunk alatt is sokszor. Ez csak szakítás után derült ki. Azzal az indokkal szakított, hogy állítása szerint én elhanyagolom.

Hónapokig ismerkedtünk előtte, nem jártunk sokáig. Azzal magyarázta a megcsalást hogy egyszer őt is megcsalták és így rajtam állt bosszút.


Már hónapok óta történt, de nekem még mindig fáj. Én meg akartam volna ezt beszélni vele, de ő nem. Nem akar velem beszélni többet, viszont én úgy gondolom magyarázattal tartozik. Szerintetek érdemes még loholnom utána, írkálnom neki, hogy azért árulja már el, hogy miért tette ezt, mégis hogy gondolta stb vagy fogjam fel úgy, mint egy tanulságot, és hagyjam a francba?


2011. nov. 18. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, már eddig se kellett volna utána loholnod, hiszen ő volt szemét veled.
2011. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tanulság és hagyd a francba.

Nem értem milyen magyarázatot vársz. Elmagyarázta miért tette. Az már más téma, hogy olyan bizonyítványt állított ki ezzel magáról, hogy isten óvjon az ilyen emberek társaságától, de ettől még ismertette veled a miértjét.

2011. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én nem ilyennek ismertem meg. Aki tudja, hogy valamilyen helyzet (jelen esetben megcsalás) milyen rossz, az miért akarja másnak? Pláne annak, aki jó volt hozzá. Erre akarok magyarázatot, hogy mégis mi játszódott le a fejében, meg mégis mióta tervezte, mitől alakult így stb.
2011. nov. 18. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű bosszú, ezt akárki el tudja magyarázni neked. Az ember könnyebben feldolgozza a sérelmeit, ha másnak is okozza.
2011. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak az első sort olvastam el: megcsalt már aznap, mikor összejöttetek.

Innentől kezdve nincs miről beszélni.

2011. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bosszúállás kivételével kábé ugyanez történt velem is! A csaj akart megismerni engem, így meg úgy esküdözött hogy szeret, nyomult rám minden... aztán nem sokkal, miután összejöttünk egy sms-seben megírta, hogy nincs kész egy kapcsolatra, és eltűnt. Aznap este elég keményen elküldtem a p*csába, 3 héttel utána meg írtam neki-nemis egyszer-hogy beszéljük meg, találkozzunk. Szart a fejemre.

9 hónapig őrlődtem, vártam hátha lesz valami. Aztán elhatároztam, hogy nem cipelem tovább a fájdalmat, és egy közös ismerősünket-akin keresztül megismertem-kikérdeztem a történtekről. Érdekes dolgokat tudtam meg, amelyek tükrében revideálódott az egész kapcsolatom vele, és azóta sokkal könnyebb az életem (Y)

Szóval én azt mondom, ha van rá lehetőséged, próbálj meg utánajárni a dolgoknak.

Bocsi, ha hosszú lett :(

2011. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!