Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy békítsem ki a barátnőmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békítsem ki a barátnőmet? Ennyiért haragudnátok?

Figyelt kérdés

Ma áthívtam magamhoz,de nem jött. Este elment a tesójával meg a haverjával,és én is elmentem az enyéimmel, felhívtam őt nem rég, hogy mi van,erre furcsa lett, kedvetlen, szomorú. Kérdeztem mi baja,azt mondta semmi,de utána hívott a haverja hogy a csajom sír,mert elmentem, és tudja hogy régen ha ittam akkor smároltam nőkkel, meg össze jöttem velük úgy,hogy másnap azt se tudtam kicsoda. És emiatt van kiborulva, úgy volt hogy holnap jön,erre lemondta, most én felhívtam, holnap jön,de a hangja kedvetlen volt. Hogy békítsem ki?

18F, a barátnőm 16


2011. nov. 18. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kezdem más színben látni a dolgot.
2011. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

tehát ha megdicséred, (mert az hogy őt választod más jó nők helyett is, ez dicséret) akkor is berág.

ne foglalkozz gyerekekkel :D sorry, de továbbra is ezt kell írjam.

2011. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!