Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért mondjátok h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok h ne általánosítsunk, amikor tényleg mindannyiótoknak csak a külső meg a pénz számít?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok h nem így van, mert így van. Egyetlen ronda és csóró srácnak sincs bnője.
2011. nov. 19. 16:53
1 2 3 4 5
 21/41 szamóca.. ***** válasza:

nem igaz.

találkoztam már olyannal, akiről előzőleg kép alapján olyan képem alakult ki, hogy nekem full nem jön be.

és ahogy megjelent ez a kép nem kicsit változott meg bennem.

a kisugárzás az, amikor egy pasiban valami megfoghatatlan van ami miatt kell.

az igaz hogy nagyon ronda pasiknak ilyenjük nincs. mert nem alakult ki, mert stresszelnek, mert az önképük is rossz. náluk nem is alakulhat ki, hiszen ha egy nagyon csúnya pasi hatalmas önbizalommal jelenik meg az nem karizmatikus hanem nevetséges.

2011. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
59%

Őszínte leszek. Számít a pénz is, meg a külső is. Nálam legalábbis. Hisz elmentem szülni, a férjem fizetéséből kell hogy megéljünk. Ha csóró lenne, nem tudna eltartani minket. Külső is számít. Nekem pl. nem tetszenek a dagi, kopasz, szőrős fickók...kiráz a hideg tőlük. És nem akarnám, hogy a fiú gyerekem ilyen legyen, ha ilyet örököl. Szóval ez számít, DE nem a legfontosabb.

Talán ezt kellene megértened, hogy NEMCSAK a pénz és a külső számít.

Kisugárzás pedig, mint fogalom létezik. Minden nőnek mást jelent, mert minden nő más férfiban találja meg azt a bizonyos pluszt, ami miatt beleszeret. Szóval, tényleg nem hisztizned kellene, hanem egy picit magadba nézni, hogy mit is akarsz valójában.

2011. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Ha nemcsak a külső meg a pénz számítana, akkor lehetne a csúnyáknak/szegényeknek is nőjük, ha mondjuk okosak, kedvesek v viccesek. De nincs!

A "plusz" meg megint csak olyan dolog, ami a kinézetből ered, csak nem akarjátok bevallani.

2011. nov. 19. 17:38
 24/41 szamóca.. ***** válasza:

leegyszerűsítem kérdező: nem az a baj hogy szegény vagy, hanem az hogy szerencsétlen és nyomi.

ez a bajuk a nőknek veled.

és tudod mi a nyomi fogalma itt? az hogy itt rinyálsz, meg szidod a nőket, hibáztatsz mindenkit és próbálsz fölényesnek tűnni, de valójában mindenki rézi a megalázottságod. most azonnal állj fel, értékeld át az életed, indulj neki építgetni a kinézeted, kinek mire van szüksége kozmetikus-kontaktlencsefogszabályozó-fogyókúra v hízókúra, keress vmi munkát és alakíts ki stílusos ruhatárat. legyen egy stílusod, vegyél fel egy megnyerő attitűdöt, és felejtsd el ezt az önsajnáltatást mert ilyen természettel ha álompasim lennél is sz.rnék a fejedre.


na. nesze neked őszinteség:)

2011. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
74%

Fiúk, miért mondjátok h ne általánosítsunk, amikor tényleg mindannyiótoknak csak a külső meg a mellméret és a szex számít?


Ne mondjátok h nem így van, mert így van. Egyetlen ronda és kövér csajnak sincs barátja.

2011. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
61%

17:47 Igaz!

A különbség csak az, hogy a lányuk magukban keresik a hibát, a fiúk pedig mindenki másban.

2011. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
*lányok
2011. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Szamóca, amit leírtál, mind megvolt. Annyit értem el vele, h nem hányják el magukat az emberek, ha meglátnak.

17:47 Nézz körül, nagyon sok csúnya lánynak van barátja, némelyiknek egész jóképű. A csúnya srácoknak viszont soha nincs bnőjük, hacsak nem kőgazdagok.

2011. nov. 19. 17:55
 29/41 anonim ***** válasza:
Én jártam már csúnya fiúval, és nem volt kőgazdag, viszont a személyisége nagyon megfogott. 21L
2011. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
62%

Na kérdező:

szamócának sok mindenben igaza van. :)

Próbáld a külsődet alakítani - én sem voltam elégedett, lefogytam, ennyi. És ami fontos: ne egy aktuális divatirányzatnak akarj megfelelni, hanem magadnak, a saját "stílusodnak", én pl. sokkal érettebnek tartom az olyan srácokat, akik maguknak akarnak megfelelni, és nem egy utolsó p*nabarbi igényeinek. Másik: nem tudom ezzel hogy állsz, de művelődj. Mindig legyen igényed a tudásra, ez lehet akár a szakterületeddel kapcsolatos is, legyen igényed az önfejlesztésre. Az internet korában már rengeteg dolgot le lehet tölteni a netről, szóval nem pénzkérdés.

A külső előnyök nem feltétlen abban nyilvánulnak meg, hogy úgy nézel ki, mint egy menő srác egy amcsi mozifilből, hanem alapvető szinten igényes vagy magadra, ápolod a bőröd, szépek a körmeid (hidd el, rengeteg srác ezzel veszít pl nálam, hogy egy csiriviri majom, de a kezeit pl. nem tartja rendben, és ez sokat elárul azért...), szépek a fogaid, nem cserepes a szád stb. Ezeket akár otthon is meg tudod valósítani, kigőzőlöd az arcod, és kinyomkodod a mitteszereid- ha vannak persze. (Én is itthon csinálok meg rengeteg dolgot, felesleges pénzkidobásnak tartanám megcsináltatni mással.) Figyelhetsz arra is, hogy ne legyen korpás a hajad. Találj olyan hobbit, amihez nem kell pénz - rajzolás pl, ezen keresztül is ismerkedhetsz, a művész lelkületű lányok sokszor értelmesebbek, és másként viszonyulnak dolgokhoz.

Ja és: Olvasd el Csernus Imre ide tartozó könyveit, rengeteg dologra választ ad a doki - nem kell megvenni, menj el könyvtárba, biztos megvan.

Az én ismerősi körömben sok olyan srác volt, aki nem volt pénzes, és mégis barátnőjük volt, méghozzá nem is egy Quasimodo, szóval...

A kisugázás elég megfoghatatlan dolog, de megpróbálom: Nekem sokszor abban rejlik valaki vonzereje, hogy szeret valamit, és azt szenvedéllyel teszi, és úgy is beszél róla, és ehhez kellő intelligenciával rendelkezik. Amikor az van a szemében, amit én keresek, az a kíváncsiság és megfejteni vágyás, amit naponta kutatok a tekintetek mögött. Emellett szeretem a karakteres arcokat - hát, ez sokszor nem a tipikus férfiszépséget jelöli nálam... :D


22/L

2011. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!