Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért mondjátok h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok h ne általánosítsunk, amikor tényleg mindannyiótoknak csak a külső meg a pénz számít?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok h nem így van, mert így van. Egyetlen ronda és csóró srácnak sincs bnője.
2011. nov. 19. 16:53
1 2 3 4 5
 41/41 Blazer X ***** válasza:

Én például nem hiszem el, hogy a nőknek csak a pénz számít. Jó az ha az embernek van pénze, és támogatni tudja a családot, ez imponál a nőknek, mert hiszen látja, hogy van pénze, akkor már biztos van melója is, és ez már lehet az egyik alapja annak, hogy megakarja ismerni azt az illetőt, de az tényleg visszataszító dolognak tartom, ha nő csak azért kapar egy pasi után, mert "van pénze."

Am,én se vagyok egy nagyon "szexis" pasi. Karcsú vagyok, izom se sok rajtam, de ezektől eltekintve a lány ismerőseim azt mondják aranyos vagyok, jó humorú, igaz nincs önbizalmam, de ez miatt nem fogom a nőket lehordani ennek-annak. Inkább várok türelemmel, és talán az idő meghozza amit régóta várok. :)

2012. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!