Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért mondjátok h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok h ne általánosítsunk, amikor tényleg mindannyiótoknak csak a külső meg a pénz számít?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok h nem így van, mert így van. Egyetlen ronda és csóró srácnak sincs bnője.
2011. nov. 19. 16:53
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Bizonyos tulajdonságokra, jellemvonásokra lehet következtetni abból, ha valaki csóró. Persze nem fiatal srácok esetén, akik még nem felelősek a család anyagi helyzete miatt.

És a külsőből szintén lehet következtetni a jellemre. Nem abból, hogy valakinek nagy az orra például. Hanem a testtartás, a tekintet, a mozdulatok finomsága vagy durvasága, és később 20-25 felett a markánsabb arcvonásokból is. Mindezek a dolgok, amiket eddig leírtam, valóban hatnak valahogyan a nőre és befolyásolják őt a párválasztásban.

De olyan sarkosan nem lehet ezt megfogalmazni, hogy a csúnya pasinak nincs nője. Sok csúnya pasi van, aki jó pasi és van is csaja, mert van egy vonzó kisugárzása. Értelmes, intelligens, magabiztos. Az ilyen, ha nem is egy milliomos, jobb parti mint egy üres fejű szépfiú. Szóval összetettebb dolog ez annál, minthogy a magadfajta megértse.

2011. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Egy csúnya pasi hiába próbálkozik, minden csaj elutasítja. Tapasztalatból mondom. Olyan pedig, h kisugárzás, nem létezik.
2011. nov. 19. 17:10
 13/41 anonim ***** válasza:
Én miért nem vagyok őszinte? :D Azt mondtam hogy nekem még nem volt pénzes barátom. És a mostani barátom sem az és nem is álompasi. És nekem nem is ez a fontos. Akkor ebbe most hol a nem őszinteség? :D
2011. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 szamóca.. ***** válasza:
58%

hehe.

juteszembe... azt modntam engem nem érdekel a pénz. tényleg nem, na de a pasi dolgozzon. nekem nem kell a pénze mert az ajándékokat nem szeretem (A virágtól ráz a hideg, vacsizni max a mekibe, mást emg megszerzek magamnak)... de nekem ugyan nem kell egy ilyen kanapén pusztuló all bundy fazon, mert aztán fél év után majd jön hogy nem akar borotválkozni meg fürdeni, és amint kiderül hogy ülve pisil én visítva-röhögve hagyom el:D

szval lusta disznó se legyen.

2011. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
45%

"Olyan pedig, h kisugárzás, nem létezik"

Jesszusom, már bánom, hogy ide írtam, mert ugye kinek?

Nézd, neked sosem lesz nőd, mert ostoba vagy.

2011. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
75%

Kezd már unalmassá válni a téma.

Mert a férfiak aztán csak a belső értékeket, a személyiséget, a lélek gyönyörűségét nézik, igaz?

Ugyanannyi magányos nő van, mint férfi. Csak az a különbség a 2 nem között, hogy a lányok többsége próbál ellene tenni valamit : nézd meg a fogyokura, szépség/divat ill. a sport kategoriát. Minden 2. kérdésben arról van szó, hogy hogyan tudná csinositani, szépiteni magát az illető. Persze a nőknél is vannak mocskolódok, nem azt mondom..

A férfiaknak meg egyszerűbb a büdös k*rva nőket szidni, TISZTELET A KIVÉTELNEK.

2011. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 szamóca.. ***** válasza:
kisugárzás létezik, de neked sose lesz ha ennyit hisztizel és nem bízol saját magadban.
2011. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

"Olyan pedig, h kisugárzás, nem létezik"


Azt el is hiszem, hogy neked olyan nincs.

2011. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a pénz témát nem értem, de már marhára unom hogy állandóan ezzel jönnek a fiúk. Miért menne az összes lány a pénzes fiúkra? Egy lánynak nem lehet jó az anyagi háttere??? Mi szüksége lenne más fiú pénzére? Meg egyébként is, attól hogy összejön egy gazdag pasival, attól a lánynak nem lesz több pénze!!! Fúúú...
2011. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Mi az h kisugárzás? Milyen érzékszerveddel érzékeled? Azt csak akkor mondjátok, ha tetszik külsőre a pasi, de nem akarjátok bevallani, h azért tetszik, mert jól néz ki. Érdekes módon mindig a jóképű férfiaknak van jó "kisugárzásuk", de biztos csak véletlen...
2011. nov. 19. 17:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!