Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátnőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátnőmet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én egy tizennyolc éves lány vagyok, és a velem egykorú legjobb barátnőmet képtelen vagyok megérteni. Még soha életében nem volt barátja, nem csókolózott és még mindig szűz, pedig nagyon szép, és a fiúk bomlanak érte... A baráti körünkből is a legtöbb pasi odavan érte, de ő nem törődik ezzel, sőt valószínűleg fel sem tűnik neki. Szerintetek miért nem szerez magának egy barátot? Szinte bármelyik pasit megkaphatná. Már őt is kérdeztem, de nem válaszolt. Mi lehet az oka a zárkózottságának? Ez imponál a pasiknak?
2011. nov. 20. 02:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
39%

lehet hogy a barátnőd nem akkora ribanc mint te és nem abból áll az élete hogy minél több pasit szedjen fel.

nem gondolkodtál még azon hogy ha talál valakit akit saját magához képest jónak fog találni akkor lépni fog?

de az is lehet hogy több pasija volt mint eddig bárkinek csak neked nem mondta el mert nem tart téged annyira jo barátnak...

2011. nov. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy milyen jogon ítélkezel, de hatalmas intelligenciára vall. Nekem két éve tart már a mostani kapcsolatom, a jelenlegi a harmadik fiú az életemben, ezért a ribanc megnevezést kicsit elsietted, te gyökér...

Mivel egy albérletben lakunk, ezért tudok róla mindent, olyan, mintha a testvérem lenne.

2011. nov. 20. 02:17
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Te most mit vársz? A lány nem válaszolt, akkor mi a varázsgömbünkből olvassuk ki, hogy miért tudja 18(!) évesen nélkülözni a péniszt a vaginájàból?
2011. nov. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első, te semmit nem tudsz a kérdezőről, valóban elsietted az ítélkezést.


Kedves kérdező, a zárkózottság nem biztos h rossz dolog, lehet, hogy bölcsen teszi, hiszen megvárja talán míg az élete szerelmével össze nem kerül. :)

2011. nov. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező

megpróbálok hasznosan válaszolni előre leszögezem h pasi vok tehát lehet h nem lesznek azonosak a nézeteink

(azért rizsázok ennyit mert ahogy szénné oltottad elöző kommentelőt féltem a férfiúi önbecslésemet)


na szóval szerintem ne folyj nagyon bele a magánéletébe mert ő tudja, hogy mikor kell neki pasi, lehet hogy ő még nem érzi magát készen arra, hogy befogadjon egy böfögő izzadt káromkodó lényt akit férfinak hívnak. Lehet, hogy akik odavannak érte neki nem tetszenek. Szóval egyszer négyszemközt üljetek le egy pohár borral és kérdezz rá, hogy mi okból nem óhajt párt választani magának

2011. nov. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utóbbi hasznos válaszokat!

Erről a boros témáról jut eszembe... A barátnőmmel szinte minden hétvégén kirúgunk a hámból, nem ritkán be is csiccsentünk, és ő mégis, még spicces állapotban sem közeledik senkihez, és minden pasival elutasító, még ha nagyon jóképű is az illető. Ne értsetek félre, a lány nem leszbi vagy ilyesmi, csak furcsa ez az egész... Megérdemelné a boldogságot.

2011. nov. 20. 02:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy nem volt partnere 18 évesen már alapvetően boldogtalan?

Én sem értem mire föl akciózol. Hagyd őt békén, ne azért veszítse el a szüzességét mert a barátnője képtelen felfogni...

Különben pedig őt faggasd, mi erre nem tudunk válaszolni. Te ismered őt nem mi.


A zárkózottságnak több oka lehet. Nem elégedett magával, önbizalom hiánya van, félénk...

Attól, hogy szerinted szép, még nem jelenti azt hogy valóban az vagy hogy ő is szépnek tartja magát. A szép relatív.


A pasiknak pedig eleve nem imponálhat a zárkózottság. Hogyan is imponálhatna?!

Az viszont imponálhatna, hogy nem 14 évesen vesztette el a szüzességét. Tükröz egy bizonyos színvonalat :)


21F

2011. nov. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Aham, szóval szerinted a szüzesség és a boldogság kizárja egymást? Első válaszoló mégsem tévedett akkorát veled kapcsolatban..
2011. nov. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

04:18 ott a pont :D


Lehet vallásos. Lehet, hogy nem találta meg az igazit. Aki szerinted jóképű, és szerinted illik hozzá az nem biztos, hogy szerinte is az igazi. Lehet, hogy magasak az elvárásai. Lehet, hogy más dolgokat jelenleg fontosabbnak ítél. Ha tényleg nagyon jó kapcsolatban vagy vele, és nem veszi tolakodásnak, akkor a legegyszerűbb megkérdezni, ugyanis mi még annyit sem tudunk mint te.

2011. nov. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hasznos válaszokat kértem, nem pedig kötekedést. :) A degenerált kommentárokat tessék hanyagolni, és ne ítéljetek el engem, mert ez nevetséges. Így magatokat írjátok le. :) Persze akinek nem inge, ne vegye magára.

Mikor mondtam én, hogy a barátnőm boldogtalan? Csak annyit mondtam, hogy megérdemelné azt, hogy legyen egy fiú, akinek ő a legfontosabb, akire számíthat és akit szerethet, mert ez egy olyasfajta boldogság, amit vétek kihagyni. A szép pedig tényleg relatív, de ha a fiúk szerint nem lenne szép, miért nyüzsögnének körülötte? Persze a személyisége is igazán imponáló, aki először megismeri, nem gondolja róla, hogy zárkózott, mert nagyon közvetlen. Csak a párkapcsolatot valamiért kihagyja az életéből.

2011. nov. 20. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!