Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátnőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátnőmet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én egy tizennyolc éves lány vagyok, és a velem egykorú legjobb barátnőmet képtelen vagyok megérteni. Még soha életében nem volt barátja, nem csókolózott és még mindig szűz, pedig nagyon szép, és a fiúk bomlanak érte... A baráti körünkből is a legtöbb pasi odavan érte, de ő nem törődik ezzel, sőt valószínűleg fel sem tűnik neki. Szerintetek miért nem szerez magának egy barátot? Szinte bármelyik pasit megkaphatná. Már őt is kérdeztem, de nem válaszolt. Mi lehet az oka a zárkózottságának? Ez imponál a pasiknak?
2011. nov. 20. 02:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek a párkapcsolat jelenti a boldogságot, ergo nem mindenki vágyik rá. Egyébként még az is meglehet, hogy nem a fiúkat szereti. :)
2011. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!