Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen lányok jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Stílusra,kinézetre stb.
2011. nov. 20. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
jó mellek, jó segg, szép arc.
2011. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem nincs úgy ideálom, aki éppen megtetszik, de a külső csak egy dolog, ha a belsője semmilyen akkor max csak rövid távra érdekel a lány

20/F

2011. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs konkrét ideálom. Inkább a belső értékek, de azért ne legyen egy bányarém ;)
2011. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 GjonRambo ***** válasza:
48%
akik tudnak csinálni szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2011. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LordRiwen ***** válasza:

Az a lány jön be, aki:

-Nem dohányozik, drogozik.

-Intelligens (nem kell, hogy Nobel-díjas legyen, de lehessen vele értelmesen beszélgetni)

-Nem néz valóságshow-kat.

-Ad a külsejére, nem kövér.

-Nőiesen öltözködik.

-Szereti az állatokat.

-Nem antiszociális, de nem is bulizás az élete.

-Van jövőképe.

2011. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feszes fenék, szép arc, közepes vagy kis mell. Az öltözködése nem számít, a lényeg, hogy tisztában legyen azzal, mi mutat rajta jól.
2011. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Finom, nőies, lágy, mégis a nőies tűz hatja át az egész lényét.

Könnyű vele beszélgetni, mindent megért már szinte szavak nélkül is, annak látja az embert aki, nem képzel bele mindent és nem retteg egyfolytában attól, hogy elhagyják.

Értelmes, de önmagától és nem a végzettségétől, van véleménye a világ dolgairól, és reagál a másik elképzeléseire.

Lelkes, nyitott mindenre a párjával kapcsolatban, de hűséges.

Legyen vonzó a bőre és ne legyen túlsúlyos vagy nagyon sovány.

2011. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Külső : Ne legyen magasabb mint én.Nekem az átlag csajok jönnek be olyan 160-170 cm ig. Én popsi párti vagyok szóval nálam a kis mellű csajok abszolút bejönnek :) Legyen ápolt , adjon magára . Nekem nagyon fontos milyen egy lány szeme ha már az elvarázsol akkor nyert ügye van .


Belső : Legyen életvidám , mosolygós, értelmes, hűséges.

2011. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!