Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a karácsonyt a szüleinél akarja tölteni a párom?

Figyelt kérdés

Együtt élünk és kijelentette, hogy nem tudja mikor, de szokjak hozzá, hogy amikor akar elmegy a szüleihez bejelentés nélkül. Ez nekem fáj, hogy annyiba nem vesz, amikor nő létemre az én lakásomban lakik ingyen, hogy nem tud előre szólni és ha van valami bajom, jelen esetben megsérültem egy kisebb balesetben 5 percre bejött hozzánk, mert most én is a szüleimnél voltam hétvégén, még a cipőjét sem vette le máris ment tv-ket nézegetni a boltba. És nem akarta elvinni a nehéz csomagomat vissza a közös helyre, ahol élünk.


Szerintetek csak kihasznál? Ha valami olyat mondok, ami neki nem tetszik, egyszerűen bevágja, hogy most épp megjött azért vagyok ilyen elviselhetetlen. Pedig csak azért akadok ki, hogy a tányérokat ne tegye a földre, vagy buszozás után ne a konyhai csapnál mossa meg a kezét. Vagy a kést, vagy a körömvágó ollót ne tegye közvetlenül a bőrkanapémra. Mindenért meg tud sértődni. Amúgy vannak jó tulajdonságai is. De ezt a mai 5 perces látogatását sem értem... És hozott egy szál rózsát, sose szokott csak névnapomon... Állítólag elment a szüleihez. Csütörtök reggel láttam utoljára.


2011. nov. 20. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:
amúgy biztos a szüleinél volt, és nem hiszem, hogy megcsal, de férfiak, ha szerettek egy nőt, így bántok vele?
2011. nov. 20. 19:45
 2/6 anonim ***** válasza:

mi az hogy a te lakásodban lakik ingyen?


elég nagy lúzer vagy ahogy így a soraidat olvasom.


igen jól látod, valószínűleg van valakije, téged semmibe vesz, és kényelmes neki hogy nálad lakhat....

2011. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy lakik ingyen, hogy összeköltöztünk "mert én akartam, máskülönben szakítottam volna vele" - így meséli, tehát ő az áldozat. Eddig albérletben lakott, így itt nincsen alapdíj, amiért itt lakik, csak a rezsit fizetjük felesbe.
2011. nov. 20. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs értelme együtt lennetek.
2011. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 L.Szilárd ***** válasza:

Szerintem ne számíts sok jóra tőle. Azt nem mondom, hogy azonnal szakíts vele, de egy őszinte beszélgetést mindenképp megér a dolog. Ahol add tudtára, hogy neked így nem tettszik, és ha nem változtat, akkor rövid időn belül kirakod a házból, és véget vetsz a kapcsolatotoknak. Ha erre ki kell magából, hogy hogy képzeled akkor ott helyben add ki az útját, mond meg neki, hogy van 1 órája össze pakolni, és elmenni. Az ott maradt cuccait majd utána küldöd. Írom ezt férfiként.

27 F

2011. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Szilárd! Mit tennél, ha lenne ilyen férfibarátod, aki játszik mások érzelmeivel?
2011. nov. 20. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!