Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl rámenős voltam?

Figyelt kérdés

A legelejétől nagy vonalakban a történet. Nyáron megismerkedtem egy 25 éves ffival, ő keresett meg engem. Az elején jól indult minden, de a 2. találkozásnál mondta, h a korkülönbség(7 év) nem akar ebből semmi komolyabbat. Ettől függetlenül találkoztunk és csináltunk olyan dolgokat, amiket párok szoktak(csók, simi, ölelés, szex) De engem nagyon bántott, h nem mer felvállalni vagy most mi van?? Az utolsó találkozásunknál kiszedtem belőle, h a gond a volt barátnője. Nem tudja feledni, azután miután ezt megtudtam nem beszéltünk, nem történt semmi, nem kerestük egymást.

Eltelt azóta pár hónap(2) de nekem nem ment egykönnyen a felejtés... Nem rég volt a születésnapja és én felköszöntöttem, tök örült neki boldog volt, dumáltunk egy kicsit, mondta, h nagyon sokat van egyedül magányos s, h elég lapos élete van és meg tök boldog vagyok/voltam. Hiányzik, de nem fogom ezt az orrára kötni. Azt mondta, h ezt még folytatnunk kell, megbeszéltünk egy találkozót.

Ezután a beszélgetés tán rögtön egy nappal írt nekem (!)

Aztán a napokban én kerestem, h akkor áll e még a találkozó, ő mondta, h persze, de én úgy éreztem, h már nincs is kedve... Ezt többször is írtam neki, (3-4szer) h ha nincs kedve mondja meg.

A végén végül kiprovokáltam egy időpontot, ami elvileg neki is megfelel, de akkor is írtam neki, h ha nincs kedve inkább ne. Mire ő írt egy kis monológot, h találkozunk, és, h ebből semmi probléma nem lehet, és kicsit erőteljesebb szavakat használt, mint amiket megszoktam tőle. Ebbe a szövegbe egy csomó smilét is rakott(3-4)

Most nem tudom mit tegyek, kicsit szánalmasnak érzem magam.

Én igazából nem szeretnék tőle kapcsolatot, viszont vannak iránta érzelmeim, tehát egy barátságnak örülnék. Azt, h kapcsolat nem lehet belőle pedig már felfogtam az agyammal és ezt el is fogadom, de nekem hiányzik a savanyú pofája :D Mit tegyek?

Elfogok menni a találkozóra, de nagyon félek, h mi lesz?


Ő vajon azt gondolja, h én kapcsolatot szeretnék tőle? Vagy mi?


2011. nov. 21. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És most mit tegyek? Nem akartam az lenni.
2011. nov. 21. 13:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Szomorú dolog.
2011. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Könyörgöm segítsetek már és ne csak 1-2 szavas válaszokkal. Mit tegyek?
2011. nov. 21. 13:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna kierőszakolni tőle a választ, hanem megvárni amíg ő áll elő egy időponttal. Nyilván most azt gondolja, hogy tapadni akarsz rá, és gondolom neki ehhez semmi kedve. (Ha nem akar tőled semmit, akkor meg is értem) Volt a baráti körömben egy hasonló eset. A csajszi addig zaklatta az exét amíg le nem tiltotta mindenhonnan, pedig szegény csak beszélgetni akart vele. Szóval ha lehet egy tanácsom neked, akkor kicsit hagyod pihenni ezt a dolgot.
2011. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem kapcsolatot szeretnél tőle? :) Az, hogy hiányzik neked, meg picit tényleg erőlteted a talit, azért nekem nem az sugallja, hogy pusztán barátnak tekinted. De te tudod.


Ha totálisan 100% biztos, hogy nem kapcsolatot szeretnél tőle, akkor viszont ezt mondd el neki is, hogy tisztában lehessen vele, és ha tudtok, legyetek csak barátok. Elvégre ő valszeg csak annyit lát, hogy szexeltetek, és utána te sokszor megkeresed. Most őszintén, ebből ki nem arra gondolna, hogy folytatni szeretnéd?

2011. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nos, 2 hónapja nem beszéltünk... Egyáltalán nem kerestem semmilyen formátumban. Csak most a születésnapján köszöntöttem meg és ugyebár ő kezdeményezte a találkozás ötletét.

És igen én nagyon szerettem vna vele találkozni, mert hiányzik. És igen vannak érzelmeim, de mélyen elnyomom, nem közvetítem felé. Felfogtam, h nem kellek neki, mint nő.

A találkozóval mit kezdjek?? Elmenjek? Mondjam le? Vagy mi? Hogy viselkedjek? egyáltalán nem fogok nyomulni!!

2011. nov. 21. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát figyi, most már elég hülyén jönne ki, ha nem mennél el a talira. De az, hogy nem vagy őszinte magadhoz, sokkal nagyobb baj, mint gondolnád. Azt írod, elfogadod, hogy nőként nem kellesz neki, ugyanakkor azért hiányzik és szívesen lennél a társaságában. De hogyan, ha egyszer valójában arra vágysz, hogy nőként tekintsen rád, csak próbálod ezt az érzést elnyomni magadban? Az első percben, ahogy találkoztok, ezek az érzések elő fognak törni.

Nem tudom mikor találkoztok, de próbálj meg addig magadba nézni, és egyenes utat választani, hogy mit is akarsz tőle. Ha többet, mint amit ő adni tud, az sem szégyen, és nem is baj, de a legrosszabb amit tehetsz, hogy megjátszod a havert úgy, hogy közben magadban teljesen másra vágysz.

2011. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De ha most egyszer utoljára megjátszom a "havert" és soha többet nem keresem??

Tudod, most nagyon szégyellem magam, nevetséges buta 19 éves libának érzem magam és ez nem jó érzés.

2011. nov. 21. 13:51
 10/12 anonim ***** válasza:

És akkor annak mi az értelme? :) Akkor minek találkozol vele, ha "most az egyszer utoljára", ráadásul úgy, hogy csak haverként? Gondolom, nem vagy mazochista.


Elhiszem, hogy szarul érzed magad, de ennek az az oka, hogy nem vagy őszinte magadhoz sem, a pasihoz sem. Még egyszer mondom, gondolkodj el azon, hogy mit is szeretnél, és ennek megfelelően viselkedj.

2011. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!