Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem elmúlhat egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, mert kezdek megőrülni ettől.


Pár hónapja jöttem össze egy lánnyal. Minden remek volt, hasonló érdeklődési körünk és értékrendünk van, boldognak éreztem magam. Már kimondtuk egymásnak, hogy szeretlek, szóval minden rendben volt.


Egy hete amikor nála voltunk és beszélgettünk, hirtelen a SEMMIBŐL átvillant az agyamon, hogy miért is vagyok ezzel a lánnyal. Egyszerűen belémhasított, hogy vannak hibái, nem is jön be annyira. De ez őrület, hiszen pontosan tudom, hogy mennyire egyezik az ízlésünk és a gondolatvilágunk, még egy lánnyal se volt így. Azóta szenvedek, úgy érzem, hogy elmúlt a szerelem. Közben ő ugyanúgy szeret, és egyszerűen nem tudom, hogy mi történt.


Légyszi segítsetek, ez nem normális dolog, én újra szerelmes akarok lenni belé. Történt már valakivel ilyen? :((


26/F


2011. nov. 22. 12:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
jó nem egy áramütéshez hasonló rohamra gondoltam, hanem eszméletvesztés nélküli paradox gondolatra...
2011. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Azért egy hülye gondolat még nem epilepsziás roham, de kicsit eltértünk a témától :D
2011. nov. 22. 12:54
 13/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy olyan volt a téma amiből kapuzárási pánikod volt :)

beszélgettetek a jövőről?

Arról a német elipszis rohamról Én is hallottam :) (tudom hogy kell írni)

2011. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem a jövőről beszélgettünk, talán arról volt szó, hogy ki mit csinál aznap (mondjuk az valamilyen szinten a jövő:D). Tök általános dolgokról beszéltünk.


Most pár napig nem találkozunk, mert munka miatt távol leszek, remélem visszatérnek a dolgok a rendes kerékvágásba.

2011. nov. 22. 12:57
 15/19 anonim ***** válasza:

"mit csinálsz ma:

- Lefekszem az exemmel... és te?"


ettől lehet én is pánikoltam volna XDXD

2011. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezt hívják fellángolásnak. Velem is millió ilyen volt, egyszer voltam úgy istenigazából szerelmes, hogy nem hogy csökkent volna a kötődésem iránta, ha nőttön nőtt. Na az ilyen ritka nagyon. A legtöbb "szerelem" mindig csak fellángolás sajnos. Akibe igazán bele fogsz szeretni, annál nem lesznek ilyen gondolataid.


25 N

2011. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

kérdező:

szoktak ilyen hullámvölgyek lenni egy kapcsolatban. ilyenkor próbáld ki ezt h egy hétig nem keresitek egymást nem hívjátok egyáltlán sehogy sem kommunikáltok, és ha hét végére nem kívánod a társaságát söt egyáltalán nem is akarod fojtatni akkro ott a megoldás :)

ha viszont alig várod h legyen vége a hétnek akkor viszont biztos h szereted csak össze voltál pillanatnyilag zavarodva.



Hülyeség. Szoktak lenni hullámvölgyek, de többéves együttélésekben, házasságokban, nem pár hónapos kapcsolatocskákban. Pár hónap még ahhoz is kevés, hogy igazán megismerd, megszokd a másikat. Ha pár hónap után beüt egy "hullámvölgy", az viszony megdöglött.

2011. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Cassie A. válasza:
Van ilyen. Velem is történt már. (Először viccesnek tartottam a dolgait, később rájöttem, hogy idegesítenek és le is éget velük.) Szerintem egyszerűen megláttál benne valamilyen hibát, amit eddig nem, és összetört róla az illúziód.
2011. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Itt nincs hullámvölgy. Egyik nap még minden tökéletes, szerelmes vagyok és egész nap rajta jár az agyam, másnap meg már nem érzek semmit.


Korábban nem hittem el, hogy ilyen létezhet, de úgy látszik, mégis. Borzasztó, mert nem akarok vele szakítani.

2011. nov. 22. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!